Start Arrow WnętrzaArrow Remont łazienki. O czym warto pamiętać?

Remont łazienki. O czym warto pamiętać?

Łazienka to ważne pomieszczenie w domu. Spędzamy w niej mnóstwo czasu. Warto więc raz na kilka lat ją odświeżyć… A wiosna jest idealną okazją na jej remont. O czym trzeba pamiętać, decydując się na remont łazienki? Oto kilka wskazówek…

#1 Budżet

Na samym początku ustal budżet, który przeznaczasz na remont łazienki. Wyznacz górną granicę, której nie przekroczysz i trzymaj się jej. Dzięki temu poczujesz się pewniej i sprawniej będziesz mógł zarządzać poszczególnymi pracami. Pamiętaj, że koszty prac remontowych mogą ulec zmianie. Ponadto podczas remontu może zdarzyć się coś niespodziewanego, co sprawi, że koszty wzrosną. Mniej to na uwadze!

#2 Projekt

To równie ważny element remontu. Przemyśl miejsce ustawienia wanny, toalety i umywalki. Możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego biura projektowego, które stworzy projekt Twoich marzeń! W doborze stylu pomoże Ci też Internet, który jest pełen różnych rozwiązań. 

#3 Zakupy

To one mogą zabrać Ci najwięcej czasu… Dobór tych właściwych płytek czy elementów oświetleniowych wcale nie jest taki łatwy, gdyż na rynku jest tego mnóstwo. Warto więc wcześnie je zaplanować. 

#4 Ekipa remontowa

Najlepiej wybrać tę sprawdzoną. Zamawiając kilku fachowców z różnych dziedzin, pamiętaj o właściwym zaplanowaniu poszczególnych prac remontowych. Tym bardziej, jeśli Twoja łazienka nie jest wielkich rozmiarów. W takiej sytuacji trudno będzie zmieścić kilku fachowców w jednym, niewielkim pomieszczeniu. 

#4 Dodatkowe prace

Przed remontem łazienki należy także zabezpieczyć inne pomieszczenia, tak, aby wydostający się pył i kurz z remontowanej łazienki nie osiadał na meblach w salonie czy w kuchni. Należy też pamiętać o utrudnionym dostępie do wody i toalety. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 10, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty