Start Arrow Wiadomości Arrow Renesans kuchni mikrofalowej

Renesans kuchni mikrofalowej

Żyjąc intensywnie nie musimy rezygnować z maksymalnego komfortu i najwyższej jakości żywienia. Indywidualne potrzeby i głód smacznej kuchni zaspokaja kuchenka mikrofalowa Siemens.

Wykończona stalą szlachetną kuchenka mikrofalowa dyskretnie zaznacza obecność w nowoczesnym wnętrzu, tworząc jednolitą zabudowę z meblami kuchennymi. Jej technologiczne zaawansowanie podkreśla inwerter. Dzięki jego zastosowaniu, tradycyjne talerze obrotowe – jeszcze do niedawna bardzo popularne, zostały zastąpione innowacyjnym pomysłem korzystania z równomiernego rozkładania mikrofal na całej powierzchni potrawy. To z kolei znacząco skraca czas oczekiwania na gotowe danie.

Poza inwerterem na uwagę zasługują również programy automatyczne – cookControl. Wybierając z jeden z dziewięciu programów i określając wagę dania, pozwalamy, by o całą resztę zadbał nasz inteligentny sprzęt. Kuchenka sama dobiera odpowiednią moc, czas  i rodzaj grzania potrawy, zwalniając nas z konieczności długiego ustawiania odpowiednich parametrów gotowania. Funkcje na miarę XXI wieku uzupełnia aż pięć stopni mocy, w tym najwyższa o wartości 1000 W, pozostając tym samym jedną z najbardziej konkurencyjnych kuchni mikrofalowych na rynku.

Prezentowany model kuchenki mikrofalowej w pełni oddaje ponadczasowe wzornictwo, które, niezmiennie już od wielu lat, fascynuje niemieckich designerów marki Siemens. Czerń połączona ze stalą szlachetną zostały podkreślone delikatnym, niebieskim światłem, które zaznacza wybrane funkcje i przyczynia się do jeszcze większej czytelności wyświetlacza cyfrowego. Na lightControl składa się cały panel sterowania, wraz z chowanym pokrętłem.

(Kuchenka mikrofalowa Siemens)

Kuchenka mikrofalowa HF35M562
– inwerter
– 5 stopni mocy
– lightControl
– cookControl 9
– wyświetlacz cyfrowy
– cena: 3769 zł

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (790)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 11, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

 • Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

 • Promocja

  Calyx listwa 2 pł. Black

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Lampa wisząca TWIST 6W LED

 • Promocja

  Zwis Burn Black 1 pł.