Start Arrow Wiadomości Arrow Roletka międzyszybowa zasilana bateriami słonecznymi

Roletka międzyszybowa zasilana bateriami słonecznymi

Warto zapoznać się z nowymi roletkami międzyszybowymi, które są lekkie, posiadają prostą w obsłudze osłonę okienną pomagającą utrzymać ciepło w pomieszczeniu. Firma OknoPlus wprowadziła na rynek nowoczesny produkt, który w pozycji podniesionej staje się niewidoczny, co nie zmieni estetyki okna.

Wykonana z wysokogatunkowego materiału poliamidowego roletka międzyszybowa cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością na rozciąganie i kurczenie. Posiada również  właściwości elastyczne, co sprawia że się nie zawija. Dodatkowo pokryta jest specjalną farbą aluminiową, która odbija promienie słoneczne.

(Panel roletki międzyszybowej, fot. OknoPlus)

Za sprawą położenia w pakiecie szybowym wykluczona została możliwość uszkodzeń mechanicznych roletki. Innowacyjny produktu firmy OknoPlus posiada łatwy w obsłudze panel sterujący zamontowany na skrzydle okna, który dostępny jest w czterech kolorach: białym, srebrnym, złotym oraz brązowym. Wyposażony jest on w dwa przyciski, które regulują ruch roletki w gorę i w dół.

Roletka międzyszybowa jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy zapewnić sobie poczucie prywatności bądź ograniczyć ilość światła i to za pomocą jednego kliknięcia. Zasilana jest bateriami słonecznymi, czyli elementami przetwarzającymi energię słoneczną w elektryczną bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 14, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: slogany nagłówka