Start Arrow Wiadomości Arrow Rolety nadstawne AK-THERM w ofercie Awilux

Rolety nadstawne AK-THERM w ofercie Awilux

Awilux wprowadził do swojej oferty nowe rolety naokienne AK-THERM wyróżniające się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi i dźwiękoszczelnymi. System może być wyposażony w różne osłony – klasyczne rolety, żaluzje fasadowe czy screeny LightControl. Skrzynki AK-THERM można instalować w obiektach remontowanych lub nowo budowanych, niezależnie od rodzaju zastosowanego systemu ocieplenia, tynku zewnętrznego czy wykończenia elewacji. 

Rolety nadstawne AK-THERM można montować w budynkach nowych lub już istniejących, w których wymieniamy okna i chcemy podnieść komfort życia. Profil adaptacyjny umożliwia montaż rolety na oknie PVC oraz aluminiowym. Rolety zapewniają bezpieczeństwo i intymność. Latem umożliwiają ochronę pomieszczenia przed nadmiernym przegrzaniem, a zimą – dzięki dobrym właściwościom termoizolacyjnym – pomagają utrzymać optymalne ciepło, co z pewnością wpływa na wysokość rachunków za energię. Roleta naokienna może zostać wyposażona w system blokujący jej podniesienie, a także może zostać podpięta do systemu sterowania całym budynkiem.

Nowy system

Dzięki swej elastyczności i możliwości dostosowania wymiarów zewnętrznych do sytuacji panującej na budowie, dostępna w ofercie Awilux skrzynka AK-THERM nadaje się szczególnie do montażu w gotowych budynkach lub w budynkach wymagających zastosowania określonych grubości ścian. W skrzynce zamontować można dowolną osłonę – zarówno rolety, jak i żaluzje czy zintegrowane moskitiery – w wielu wariantach kolorystycznych. Warto również wiedzieć, że skrzynki AK-THERM schowane w warstwie ocieplenia nie zakłócają wrażenia estetycznego budynku.

Szereg korzyści

Zastosowanie rolet nakładanych ma wiele korzyści. Stanowią one dodatkowe zabezpieczenie przed słońcem oraz nieproszonymi gośćmi – jest to bowiem kolejna bariera, którą włamywacze musieliby sforsować. Skrzynka AK-THERM z oferty Awilux spełnia aktualne wymagania dotyczące oszczędzania energii. Dzięki profilowi adaptacyjnemu mocowanemu na zatrzask połączenie z oknem jest bardzo szczelne i nie wymaga konieczności stosowania dodatkowych uszczelek. AK-THERM zapewnia także najwyższy stopień ochrony akustycznej. W zależności od typu skrzynki można uzyskać współczynnik (RW) na poziomie 46/48 dB.

Prosta obsługa

AK-THERM gwarantuje także bezproblemową obsługę dzięki napędowi elektrycznemu, paskom lub korbom. Skrzynki AK-THERM dostępne są w trzech rozmiarach: 265 x 260 mm, 305 x 260 mm oraz 365 260 mm. Dostępne w ofercie Awilux rolety AK-THERM gwarantują dodatkową intymność, ochronę przed wiatrem i słońcem przy wyjątkowym komforcie użytkowania. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wykończenia – rolety w nowej skrzynce wpiszą się w aranżację każdej elewacji, stając się dodatkową dekoracją lub wtapiając się w swoje otoczenie.

Dodatkowe informacje o firmie Awilux:

Awilux Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają nowoczesne i zautomatyzowane linie produkcyjne i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem Awilux Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. Awilux Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów SCHÜCO  oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu Awilux dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat. 

Awilux

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 22, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nowe produkty, nowe rozwiązania