Start Arrow Wiadomości Arrow Rolety – okna w klasycznej oprawie

Rolety – okna w klasycznej oprawie

Zasłonięte okna to podstawa dobrego snu, zarówno w nocy, jak i w dzień. Kładąc się spać, chcemy mieć pewność, że żadne światło nam go nie zakłóci – ani księżycowa poświata, neony, ani też promienie UV. Funkcjonalność to ważne kryterium w wyborze rolety wewnętrznej. Spełnić je pomogą rolety classic PRAKTO.

Rolety klasyczne przeznaczone są do montażu na ścianie lub suficie, dzięki czemu są szczególnie pomocne przy zasłanianiu okien o niestandardowych wymiarach. Sprawdzają się również w przypadku wnęk oraz okien o nieregularnych kształtach, dla których trudno znaleźć roletę mini – do zamontowania na oknie. Właśnie ze względu na swą funkcjonalność rozwiązania classic wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem i zaufaniem klientów, mimo że do ich montażu potrzebne są wiertarka, śrubokręt i śrubki.

Mówiąc o rozwiązaniach klasycznych, mamy zwykle na myśli produkty o stonowanych, jednolitych barwach. Przykład marki PRAKTO udowadnia jednak, że funkcjonalność może świetnie łączyć się z ładną estetyką wykonania. W ofercie PRAKTO odnajdziemy zarówno rolety wykończone prostą listwą (Uni), jak i dekoracyjną falbaną (Uni, Decor), transparentne, w tym żakardowe (Żakard 1, Żakard 2), jak i zaciemniające (UNI CX), jednolite, jak i wzorzyste. Wszystkie te rolety to produkty gotowe, które można nabyć w sklepach stacjonarnych w całej Polsce i samodzielnie zamontować w prosty sposób.

(Rolety classic PRAKTO)

Montaż: do ściany lub sufitu, z koniecznością wiercenia
Zastosowany mechanizm: koralikowy
Wymiary: możliwość doboru rolety do wielkości okna, produkt dostępny w kilkunastu rozmiarach
Dostępność: sklepy stacjonarne DIY, sieć sklepów PSB, sklep online www.lotari.pl
Producent: Franc Gardiner Sp. z o.o.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 2, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty