Start Arrow WnętrzaArrowSypialniaArrow Rośliny w sypialni. Sprawdź, które z nich produkują nocny tlen…

Rośliny w sypialni. Sprawdź, które z nich produkują nocny tlen…

Rośliny w sypialni to dobry pomysł, aby oczyścić i nawilżyć powietrze. To właśnie one korzystnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo są pięknym elementem dekoracyjnym wnętrza. Najlepiej jednak wybrać te gatunki roślin, które produkują tlen i pochłaniają dwutlenek węgla. Zobacz, które z nich są najlepsze i udekoruj nimi wnętrze swojej sypialni.

Wybierając rośliny do sypialni, warto pomyśleć o tych roślinach, które cechuje odwrócona fotosynteza (te, które nocą produkują tlen). To dzięki tym roślinom Twój organizm będzie dotleniony, lepiej będziesz zasypiał i nawilżysz powietrze, którym oddychasz w nocy. W małych pomieszczeniach wystarczy jeden bądź dwa kwiatki. Pamiętaj także o tym, iż duże kwiaty najlepiej komponują się w przestronnych sypialniach. 

Rośliny, które doskonale sprawdzą się w sypialni to: aloes, storczyk, kaktus bożonarodzeniowy i wielkanocny oraz sansewieria gwinejska, a także figowce. Obecność tych roślin w sypialni ułatwi Ci zaśnięcie i poprawi Twoje samopoczucie. Warto więc mieć je w swojej sypialni.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 6, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty