Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Różne oblicza brązowych mebli

Różne oblicza brązowych mebli

Brąz to jeden z najpopularniejszych kolorów mebli. Nie dzieje się tak przypadkiem, ponieważ brązowe meble są uniwersalne – pasują do większości aranżacji. Ponadto kolor brązowy jest ciepły i naturalny, budzi zatem miłe skojarzenia. Mimo ich popularności, nie można powiedzieć, że brązowe meble są banalne.  Poniższe aranżacje są dowodem na to, że mogą mieć wiele twarzy.

Brązowe meble mogą "ocieplić" wizerunek wnętrza urządzonego na biało. Nie straci ono nowoczesnego charakteru, jeśli wybierzemy żywy, wpadający w pomarańcz odcień brązu.

Autor: Mebin

Zestawienie czerni z brązem tylko pozornie wydaje się nietrafione. Jasnobrązowe meble z czarnymi dodatkami to zaskakująco eleganckie połączenie.

Autor: Klose

Jasnobrązowe skórzane kanapy, ciemnobrązowe szafki i ściany w ciepłym kolorze razem tworzą przytulne i miłe dla oka wnętrze.

Autor: Matkowski Meble

Ciemnobrązowe meble świetnie zaskakująco dobrze komponują się z pastelami. W połączeniu ze ścianami w kolorze fioletu i odpowiednimi dodatkami tworzą uroczą, staroświecka stylizację.

Autor: Mebin

Meble w najciemniejszym odcieniu brązu "uspokajają" czerwone ściany w salonie. Te dwa elementy razem tworzą bardzo eleganckie połączenie. Możemy je przełamać jaśniejszymi dodatkami - dywanem oraz zasłonami.

Autor: Matkowski Meble

Zobacz wszystkie zdjęcia z salonowej kategorii:

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: galerie wnętrz