Start Arrow Wiadomości Arrow SANPLAST SA: Jakość przede wszystkim

SANPLAST SA: Jakość przede wszystkim

Ponad 30 lat- tyle czasu minęło od czasu wyprodukowania i wprowadzenia na rynek, pierwszych kabin prysznicowych sygnowanych logo SANPLAST SA. Wiele lat wytężonej pracy, pozwoliło osiągnąć SANPLAST SA rolę lidera wśród firm branży wyposażenia łazienek. Sukces tkwi w wysokiej jakości produktów.

Kabiny prysznicowe SANPLAST

Kabina prysznicowa jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia współczesnej łazienki. Pierwsze kabiny marki SANPLAST posiadały wypełnienie polistyrenowe. Jedną z pierwszych była konstrukcja KNN2 serii Classic- czyli kabina prysznicowa narożna z drzwiami rozsuwanymi. W 1993 roku seria ta zaczęła się rozbudowywać i wdrożono do sprzedaży kabiny narożne kwadratowe KNs Classic. Z biegiem lat myślenie o łazience, jak i o kabinie prysznicowej ewoluowało. W dzisiejszych czasach prysznic nie pełni już tylko funkcji użytkowej i higienicznej. Jest on nieodłącznym elementem dekoracji, na którego wyjątkową uwagę skupiają użytkownicy i projektanci wnętrz. Użytkownicy nie zwracają już tylko uwagi na użyteczność, lecz także na estetykę i elementy wizualne.

„SANPLAST to synonim nieustającego rozwoju. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale znamy się na wyposażeniu łazienek. Przez te ponad 30 lat kabiny ewoluowały, nie przypominają one tych, które znamy obecnie. Zmieniały się trendy i potrzeby Klientów. Zawsze na nie odpowiadaliśmy tworząc wyjątkowe produkty, które trafiały do łazienek Polaków. Niezmiennie jednak liczyła się najwyższa jakość produktu. Dlatego też, jest jeszcze wiele domów, w których do tej pory, w codziennym użytku są jedne z pierwszych kabin prysznicowych naszej marki. Przez prawie 30 lat, użytkowana codziennie kabina prysznicowa była zapewne świadkiem wielu ciekawych historii.”- dodaje Małgorzata Hulisz – Kierownik Marketingu SANPLAST.

Rynek kabin prysznicowych rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie asortyment marki SANPLAST to kabiny prysznicowe dostępne są w 12 seriach. Klienci mają do wyboru różne kolory profili, wzory przeszkleń, czy także detali, które upiększają wygląd prysznica, zapewniając jednocześnie Czystą Przyjemność kąpieli.

SANPLAST

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


marzec 13, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty