Start Arrow Wiadomości Arrow Scala Ceramic Paint. Malowanie po skandynawsku

Scala Ceramic Paint. Malowanie po skandynawsku

Skandynawowie słyną z wysokiej jakości produktów i odpowiedzialności ekologicznej. W związku z tym nie powinien dziwić fakt, że farba Ceramic Paint powstała w szwedzkiej fabryce Scala. Jej znakiem rozpoznawczym są ceramiczne mikrokuleczki i tytuł tzw. ekologicznego łabędzia.

farba do wnetrz

Ceramic Paint marki Scala

Ceramic Paint to ceramiczna farba lateksowa szwedzkiej marki Scala, gwarantująca eleganckie, półmatowe wykończenie. Przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz budynków. W jej recepturze zastosowano autorską technologię ceramicznych mikrokuleczek, która sprawia, że powłoka malarska jest wyjątkowo odporna na usuwanie zabrudzeń. Nawet trudne plamy można zmyć z powierzchni ściany bez ryzyka jej odbarwienia lub wybłyszczenia. Ponadto, powierzchnie pomalowane farbą Ceramic Paint marki Scala są „plamoodporne”, w mniejszym stopniu absorbują zabrudzenia niż te wykończone tradycyjnymi farbami. Bardzo dobre parametry użytkowe farby w dziedzinie zmywalności potwierdziły profesjonalne badania. Farba Ceramic Paint zakwalifikowana została do najwyższej I klasy odporności na szorowanie wg DIN 13300. Farba uzyskała również 15 000 cykli szorowania wg ISO 6508.

Ceramic Paint marki Scala

Ceramic Paint marki Scala

Produkt marki Scala charakteryzuje się również wysoką paroprzepuszczalnością, którą potocznie określamy mianem „oddychania” powłoki malarskiej. W wyniku malowania powstaje delikatna struktura, która zapobiega refleksom światła na powierzchni ścian, przy zachowaniu wysokich parametrów użytkowych. Farba jest bardzo łatwa w aplikacji. Wyróżnia się wysoką siłą krycia i dobrą przyczepnością do podłoża. Dostępna jest w bardzo szerokiej ofercie kolorystycznej w ramach systemu barwienia NCS i ColorexMix.

Ceramic Paint marki Scala

Ceramic Paint marki Scala

Ceramic Paint jest produktem ekologicznym, tworzonym z troską o zdrowie domowników i naturę. Nie emituje do atmosfery lotnych związków organicznych (LZO) oraz rozpuszczalników. Farba uhonorowana została prestiżowym wyróżnieniem – Nordycką Etykietą Ekologiczną (Nordic Ecolabel) przyznawaną od 1989 roku przez stowarzyszenie ministrów krajów skandynawskich. Znak tzw. ekologicznego łabędzia otrzymują produkty przyjazne dla środowiska – zarówno na etapie produkcji, użytkowania, jak i utylizacji.

Farba Scala Ceramic Paint_zdjęcie produktu Cena farby Ceramic Paint:
429,99 zł brutto / Op.   9L
149,99 zł brutto / Op. 2,7L
59,99 zł brutto / Op. 0,9L

Więcej informacji na stronie www.farbyscala.pl

Dodane przez: HSH PR

HSH PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 17, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

 • Mop chenille z kijem teleskopowym 120 cm

 • Kinkiet HILTON SILVER TK Lighting + gratis żar...

 • Lampa wisząca Wire White 3pł.

 • Promocja

  Lampa stołowa mini-trójnóg Kwitnące tulipany

 • Abażur Luna 60

 • Promocja

  Listwa Snow 3pł. spot czarny

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie