Start Arrow Wiadomości Arrow SCHELL na targach ISH 2019

SCHELL na targach ISH 2019

Tegoroczne targi ISH we Frankfurcie nad Menem będą wyjątkowym wydarzeniem, które według oczekiwań organizatorów zgromadzi rekordową liczbę ponad 2400 wystawców, nie tylko z Niemiec, lecz również z całego świata.

Jak co dwa lata odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z innowacyjnymi technologiami z różnych branż, jednak wspólnym tematem przewodnim będzie cyfryzacja procesów w ramach inteligentnego budynku. W tę konwencję doskonale wpisuje się prezentacja firmy SCHELL, która konsekwentnie rozwija systemy centralnego zarządzania inteligentną armaturą elektroniczną SWS i SSC. W tym roku na stoisku firmy będzie można znaleźć kolejne innowacje, które dają jeszcze więcej korzyści zarówno właścicielom i administratorom budynków, jak i instalatorom.

W stronę większej mobilności

Prezentowany już dwa lata temu przez firmę SCHELL system SWS wciąż ewoluuje w stronę większej kompleksowości, pozwalającej na monitorowanie i zarządzanie pracą całych grup elementów elektronicznej armatury sanitarnej, od wylewek ściennych, poprzez spłuczki pisuarowe, aż po natryski. Kolejną naturalną drogą rozwoju stało się umożliwienie instalatorom szybkiego programowania funkcji systemu poprzez urządzenia mobilne. Pozwala na to nowatorski moduł SSC Bluetooth®, który po podłączeniu do armatury na podczerwień komunikuje się ze smartfonem czy tabletem z bezpłatną aplikacją SSC SCHELL, dostępną na iOS lub Android. W tym roku firma SCHELL zaprezentuje kolejne rozszerzenie systemu SSC, w postaci nowej opcji sterowania armaturą VITUS z elektroniką CVD Touch za pomocą modułu Bluetooth®. Oznacza to, że za pośrednictwem smartfonu będzie można łatwo i szybko zaprogramować pracę wszystkich inteligentnych elementów armatury w budynku, zarówno sterowanych na podczerwień, jak i samozamykających z elektroniką CVD Touch.

Nowe inteligentne rozwiązania

Na stoisku SCHELL nie zabraknie także zupełnie nowych, inteligentnych rozwiązań sanitarnych, które mają szansę zmienić myślenie o projektowaniu bezawaryjnych i bezpiecznych dla zdrowia instalacji wodnych. Do oferty dołączy między innymi nowa wylewka naścienna SCHELL WALIS E z sensorem podczerwieni, dedykowana do zastosowań w skrajnych odcinkach instalacji, gdzie zachodzi duże prawdopodobieństwo stagnacji wody. Inteligentne rozwiązanie nie tylko umożliwia bezdotykową obsługę, lecz także automatycznie uruchamia skuteczne płukania antystagnacyjne w momencie, gdy sensor wykryje temperaturę wody mogącą sprzyjać rozwoju Legionelli. W kompaktowej obudowie można umieścić moduł SWS do komunikacji z komputerem PC i systemem sterowania budynku lub moduł SSC, pozwalający na programowanie regularnych płukań antystagnacyjnych poprzez Bluetooth®.

Innowacją, która zostanie zaprezentowana po raz pierwszy na skalę rynku, będzie unikatowy zawór elektromagnetyczny łączący funkcję zapewniania higieny wody pitnej z ochroną przed zalaniem. Rozwiązanie dedykowane obiektom publicznym i półpublicznym nie tylko realizuje zaplanowane przepłukiwanie instalacji na czas nieobecności użytkowników np. podczas wakacji, lecz także automatycznie zamyka dopływ wody w przypadku pęknięcia rury w budynku, dzięki czemu eliminuje ryzyko ewentualnych strat w razie nagłej awarii. Rozwiązanie można łączyć z systemem zarządzania instalacją wodną SWS drogą kablową lub bezprzewodową.

Na stoisku SCHELL będą obecni przedstawiciele firmy, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i zaprezentują poszczególne funkcjonalności inteligentnych rozwiązań.

SCHELL

Dodane przez: E.C.H.O. COMMUNICATIONS

E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 4, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty