Start Arrow WykańczanieArrowSchody i balustrady w domuArrow Schody z balustradą czy bez? Ciekawe pomysły z polskich domów

Schody z balustradą czy bez? Ciekawe pomysły z polskich domów

Zobacz także:

salon-z-kuchnia-nowoczesny-5

Schody w salonie. Zobacz, jak wkomponować schody w aranżację wnętrza

Projekty domów z poddaszem czy piętrowe są chętnie budowane przez kilkuosobowe rodziny, pragnące funkcjonalnego i czytelnego układu wnętrza. Głośna strefa dzienna jest oddzielona od intymnej i prywatnej strefy sypialnianej, na którą prowadzą umieszczone niekiedy w salonie schody wewnętrzne. Zobacz projekty domów prezentujące ciekawe pomysły na usytuowanie schodów wewnętrznych.

schody w projekcie

Schody wewnętrzne w domu. Projekty schodów pięknych i funkcjonalnych

Schody są jednym z kluczowych elementów architektury domu, który powinien być nie tylko funkcjonalny, ale również dekorować i nadawać wyjątkowości aranżowanej przestrzeni. Pomysłowo zaprojektowane schody mogą stanowić jeden z największych atutów domu i stać się jego znakiem rozpoznawczym.

schody w ksztalcie litery l

Schody w kształcie litery L, U, C lub S. Jak zaaranżować schody we wnętrzu?

Schody wewnętrzne muszą być wygodne, bezpieczne, a przy tym aranżacyjnie spójne ze stylem wnętrza, w którym się znajdą. Dlatego wybór nie może być przypadkowy – tak samo materiału i kolorystyki, jak i rodzaju konstrukcji. Dziś pokazujemy, do jakich domów pasują schody o finezyjnych formach przybierających kształt litery: L, U, C oraz S.

schody z metalu

Schody z elementami metalu do nowoczesnych i industrialnych wnętrz

Aranżując schody w ultranowoczesnym, piętrowym domu czy lofcie z antresolą, warto postawić na konstrukcje wykonane szczególnie z metalu, łączone z dającym światło szkłem, industrialną blachą lub luksusowym, litym drewnem. Sprawdź aranżacje i wybierz kombinację zgodną z własnym spojrzeniem na architekturę schodów we współczesnym wnętrzu.

« Wstecz

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 10, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Komentarze

Najnowsze komentarze

modnestol Odpowiedz 2018-12-28 12:57:28

Wszystko zależy jakie to są schody . Do schodów kreconych raczej zawsze bym dawał barierkę. Jak w domu są małe dzieci to też. Te na zdjęciach prezentują sie bardzo ładnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Oprawa stołowa BALANZA

  • Pojedyncza lampa wisząca Trick Black

  • Lampa wisząca Wire Black 5pł.