Start Arrow Wiadomości Arrow Serum do surowego drewna

Serum do surowego drewna

Jeżeli surowe drewno, które ma być użyte jako materiał konstrukcyjny, nie zostało fabrycznie zaimpregnowane, to koniecznie musimy sami je zabezpieczyć przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a przede wszystkim przed atakiem grzybów i owadów, jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Często to właśnie szkodniki skutecznie niszczą tkankę drewna, pozbawiając go walorów estetycznych oraz konstrukcyjnych.

W ofercie marki Bondex, znajdziemy wodny, bezbarwny impregnat Wood Preserver, który przeprowadza kompletną kurację drzewa: działa profilaktycznie i zabezpiecza materiał przed zmasowanym atakiem owadów a także likwiduje ogniska zapalne w drewnie już zainfekowanym.

Bondex Wood Preserver przeznaczony jest do stosowania wyłącznie na surowe drewno na zewnątrz jak i we wnętrzach budynków. Jego główną zaletą jest ochrona drewna. Głęboko wnika i penetruje drewna, dzięki czemu doskonale wzmacnia jego strukturę i nadaje pożądane właściwości. Preparat przez 10 lat skutecznie chroni przeciwko ciemnej i jasnej zgniliźnie, grzybowi domowemu i siniźnie, a także owadom z rodziny kołatkowatych, kózkowatych i kornikowatych oraz termitom. Wyprodukowany na bazie wody preparat jest bezwonny i nie drażni skóry.

Dodatkową zaletą jest fakt, iż impregnat ten redukuje chłonność drewna, dzięki czemu obniża zużycie produktów nawierzchniowych. Zagruntowaną powierzchnię przy użyciu Bondex Wood Preserver, możemy malować wszelkiego rodzaju środkami do ochrony i dekoracji drewna: lakierami, lakierobejcami oraz lazurami.

Impregnat dostępny jest w postaci gotowej do użycia w poręcznych opakowaniach 0,75 l oraz puszkach o pojemności 2,5 l., 5 l. i 25 l.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (1084)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 22, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  Lampa wisząca BACKAZ PREMIUM Gray 3pł.

 • Lampa podłogowa Trójnóg Pustynna Burza

 • Zwis pojedynczy Galaxy 1640

 • Lampa wisząca Aida White 2pł.

 • Lampa sufitowa Click Gray 4pł.

 • Zwis pojedynczy Galaxy 1642

 • Promocja

  Listwa 3 płomienna Alan

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie

Obejrzyj zdjęcia domowników