Start Arrow Wiadomości Arrow Silikonowanie w ekstra kolorach – Silikon Sanitarny Extra firmy Den Braven

Silikonowanie w ekstra kolorach – Silikon Sanitarny Extra firmy Den Braven

Uszczelnienia w łazience na styku urządzeń sanitarnych oraz ścian i podłogi są niezbędne, żeby zapewnić odpowiednią ochronę przed przeciekaniem wody i rozwojem szkodliwych dla zdrowia pleśni i grzybów. Czy jednak zabezpieczenie przed wilgocią oznaczać musi charakterystyczne paski białego silikonu wokół brodzika czy umywalki? Otóż nie! Z pomocą przychodzi Silikon Sanitarny Extra w nowych, modnych odcieniach, który stworzy bezpieczne uszczelnienie dopasowane do kolorystyki pomieszczenia.

Uszczelnienie na kolorowo

Łazienka jest coraz częściej traktowana nie tylko jako miejsce czysto użytkowe, ale wnętrze pozwalające na designerskie aranżacje, których nie można zrealizować w innych pomieszczeniach. Płytki ceramiczne o ciekawej kolorystyce i fakturze łączone są z efektowną armaturą sanitarną wykonaną z materiałów o różnorodnych odcieniach. Problem stanowić może niekiedy estetyczne wykończenie detali, gdyż nowoczesne łazienki wymagają, by nawet najdrobniejszy szczegół dopasowany był pod względem stylu i kolorystyki do całej kompozycji. O ile bowiem dobór koloru fugi raczej nie stanowi większego kłopotu, trudności napotkać można w kwestii wyboru uszczelniacza, którego zastosowanie jest niezbędne do wykonania przeciwwilgociowych zabezpieczeń. Mając to na uwadze firma Den Braven wzbogaciła swoją ofertę o szereg nowych kolorów cenionego wśród użytkowników za doskonałe właściwości Silikonu Sanitarnego Extra. Nagrodzony tytułem „Łazienka – Wybór Roku 2015” silikon dostępny jest teraz aż w 12 różnych propozycjach kolorystycznych. Do siedmiu podstawowych kolorów (biały, transparentny, szary, brązowy, beżowy, jaśmin i manhatan) dołączyło niedawno pięć nowych odcieni (grafitowy, jasnoszary, ciemnoszary, jasnobrązowy, jasnobeżowy) dopasowanych do wymogów najnowszych trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom, silikon tworzy idealnie gładką i połyskliwą fugę o bardzo trwałym i nieżółknącym kolorze. Bez większego problemu dopasujemy wersję najbardziej odpowiednią do naszej łazienki i stworzymy perfekcyjną pod każdym względem kompozycję.

Kolorowa ochrona przed wodą

Łazienka jest na tyle specyficznym i trudnym miejscem domu, że wymaga użycia specjalistycznych preparatów, które będą odporne na wysokie temperatury oraz częsty kontakt z wodą. Silikon Sanitarny Extra firmy Den Braven stworzony został właśnie z myślą o takim przeznaczeniu. To jednoskładnikowy, trwale elastyczny silikonowy kit uszczelniający stworzony na bazie polisiloksanów z octanowym systemem utwardzania, który skutecznie zabezpiecza szczeliny i wszelkie łączenia przed przedostawaniem się wody i osadzeniem się brudu. Dzięki zawartości skoncentrowanego środka grzybobójczego dodatkowo chroni przed powstawaniem pleśni i grzybów. Jest również wyjątkowo odporny na działanie środków czyszczących w postaci różnego rodzaju detergentów i mydła, które w łazience są bardzo często używane. Zaletą Silikonu Sanitarnego Extra firmy Den Braven jest również bardzo dobra przyczepność do różnego rodzaju gładkich podłoży, jak szkło, ceramika, porcelana, lakierowane drewno, powierzchnie szkliwione, glazurowane czy emaliowane. Dzięki temu, bez najmniejszego problemu stworzymy trwałą i szczelną fugę wokół umywalki, wanny, brodzika, bidetu czy muszli WC.

Trendy we wzornictwie i architekturze wnętrz zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jedno jest pewne, dopasowanie wyposażenia i elementów wykończenia pod względem kolorystycznym nigdy nie wychodzi z mody. Za sprawą Silikonu Sanitarnego Extra firmy Den Braven będzie to możliwe również w łazience. Nowe, modne kolory uszczelniacza idealnie wpiszą się w nowoczesne aranżacje i pozwolą stworzyć estetyczną i funkcjonalną fugę.

www.denbraven.pl

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.

Źródło:Den Braven

Den Braven
Wszystkie komunikaty (1092)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 29, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty