Start Arrow OgródArrowMała architektura, taras i ogród zimowyArrow Składowanie drewna przy domu. Jak przygotować opał na jesień i zimę?

Składowanie drewna przy domu. Jak przygotować opał na jesień i zimę?

Zobacz także:

drewno-na-opal-jak-suszyc

Już teraz zadbaj o drewno na opał. Jak przygotować i układać drewno do suszenia?

Drewno opałowe powinno zostać odpowiednio przygotowane i wysuszone, zanim użyjemy je do ogrzania domu. Sezonowanie drewna trwa wiele miesięcy, dlatego też już teraz warto pomyśleć o przygotowaniu drewna na opał na następną zimę.

kominek-w-salonie-czy-szkodzi

Kominek w salonie. Czy palenie w kominku szkodzi domownikom?

Palenie drewnem w domowym kominku to gwarancja ciepła, relaksującego widoku i przytulnej atmosfery. A jaki jest jego wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo domowników?

kominki-elektryczne

Kominki bez dymu, sadzy i komina? To możliwe

O salonie z kominkiem marzy wielu inwestorów budujących domy czy kupujących mieszkania. Ci drudzy często jednak muszą zrezygnować z domowego paleniska, a i właściciele domów jednorodzinnych z niechęcią myślą o uciążliwych zadaniach związanych z użytkowaniem i konserwacją paleniska. Rozwiązaniem dla nich mogą być elektryczne kominki bądź tzw. biokominki, w których spalane paliwo nie produkuje dymu, sadzy i gazów.

kominek-w-salonie-3

Kominek w salonie z podręcznym składem drewna

Kominek w salonie nie tylko dogrzewa pomieszczenie, ale także stanowi jego element dekoracyjny. Wybrana obudowa kominka może podkreślać charakter zarówno nowoczesnego salonu, jak i tego klasycznego. Decydując się na kominek w salonie warto pomyśleć o estetycznym i pasującym do aranżacji wnętrza miejscu, gdzie składować będziemy podręczne drewno.

« Wstecz

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 15, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogród