Start Arrow Wiadomości Arrow Skórzana podłoga

Skórzana podłoga

Warto pomyśleć o położeniu skórzanej podłogi jeśli zależy nam na gustownym, oryginalnym a zarazem eleganckim wnętrzu mieszkania. Produkt Torlys Leather to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują niestandardowych, funkcjonalnych i sprytnych rozwiązań.

Skórzana podłoga występuje w 12 wzorach, od delikatnego beżu do głębokiej czerni, w wersji gładkiej lub z fakturą. Głęboka czerń skórzanej podłogi z wyraźnym wzorem sprawia, że wnętrze stanie się eleganckie i szykowne.

( skórzana podłoga, fot. Torlys)

Wierzchnia warstwa podłogi została wykonana ze skóry w 100% pozyskiwanej w procesie recyklingu. Skóra, jako materiał tapicerski jest bezpieczna i przyjazna dla alergików, ponieważ nie akumuluje kurzu, alergenów, zapachów zwierzęcych ani dymu papierosowego.

Zastosowano antybakteryjną technologię MICROBAN®,która zwalcza rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Substancja jest bezwonna, bezbarwna, a przede wszystkim zdrowa dla organizmu. Jej działanie polega na przenikaniu przez ściany komórek chorobotwórczych i mikroorganizmów, zapobiegając ich dalszemu rozwojowi, czyniąc podłogę zdrową nawet dla alergików.

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 12, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: eko-izolacje isover