Start Arrow Finanse i prawoArrowBudowa i prawoArrow Śmietnik koło domu: czy wymaga zgłoszenia?

Śmietnik koło domu: czy wymaga zgłoszenia?

Zobacz także:

Budowa ogrodzenia od strony ulic i między działkami

Ogrodzenie domu zapewnia nam bezpieczeństwo i prywatność. Dopasowane do stylu budynku i zagospodarowania terenu stanowi także dopełnienie i ozdobę posesji. Budowa ogrodzenia niekiedy jednak wymaga przeprowadzenia formalności. Kiedy jest to niezbędne?

Kiedy budynek gospodarczy wymaga pozwolenia na budowę?

Dodatkowy budynek gospodarczy obok domu to miejsce, w którym przechowywać możemy narzędzia do prac ogrodowych czy domowego warsztatu, sezonowe wyposażenie ogrodu czy sprzęt sportowy. Budowa magazynu wymaga jednak przeprowadzenia formalności, niekiedy nie wystarczy samo jej zgłoszenie.

Basen w ogrodzie: pozwolenie czy zgłoszenie

Basen to coraz bardziej popularny sposób na zagospodarowanie posesji. Podnosi wartość nieruchomości, wpływa na jej atrakcyjność i komfort wypoczynku mieszkańców, nawet w naszej strefie klimatycznej. Jakich formalności wymaga budowa basenu w przydomowym ogrodzie.

Czy budowa oczka wodnego przy domu wymaga pozwolenia?

Oczko wodne jest prawdziwą ozdobą przydomowych ogrodów. Budowa oczka wodnego w ogrodzie stawia jednak przed nami dwa wyzwania. Jedno natury technicznej, jako że mamy do wyboru wiele sposobów wykonania niecki, drugie – formalnej. Czy oczko wodne wymaga uzyskania pozwolenia na budowę?

« Wstecz

Autor: Redakcja DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


marzec 11, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
3
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Komentarze

Najnowsze komentarze

fortek Odpowiedz 2014-12-04 13:54:47

Tak, masz rację. Taki śmietnik dobrze obudowany może być pięknym elementem ozdobnym. Też chyba skorzystam z usług firmy olto, wszedłem na ich stronę i obudowy wyglądają bardzo ładnie.

ruslan Odpowiedz 2014-11-03 11:31:11

Mi zabudowę do śmietnika wykonała firma Olto i pięknie się prezentuje. To nie tylko praktyczne miejsce na śmieci ale także piękny element infrastruktury wokół domu.

Plac zabaw w ogródku: czy wymaga zgłoszenia? | www.Dom.pl Odpowiedz 2014-06-13 08:42:38

[...] po zimie: jak przygotować basen do sezonu? Najlepsze bramy garażowe zdaniem ekspertów Śmietnik koło domu: czy wymaga zgłoszenia? Zagospodarowanie działki: jak wykonać ogrodzenie murowane? Budowa basenu krok po [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty