Start Arrow Wiadomości Arrow Smukła TALIA odmieni dach na pokolenia! Nowość na wiosnę w ofercie Blachotrapezu

Smukła TALIA odmieni dach na pokolenia! Nowość na wiosnę w ofercie Blachotrapezu

Firma Blachotrapez wzbogaciła portfolio swoich produktów o nowy model blachodachówki. Produkt swoją nazwę TALIA zawdzięcza wyjątkowo smukłej formie, która wyróżnia ją na tle innych blachodachówek na rynku. Smukły kształt i oryginalne przetłoczenie stwarzają duże możliwości plastyczne w kształtowaniu połaci dachowej.

Blachodachówka Talia z powłoką SUPERIOR HB fot. Blachotrapez

Blachodachówka Talia z powłoką SUPERIOR HB, fot. Blachotrapez

Możliwości kreowania wyglądu dachu

Blachodachówka Talia to połączenie wielu zalet i funkcji w jednym, nowoczesnym produkcie. Wizualne walory, takie jak smukłość i wysokie przetłoczenie – aż 30 mm oraz podobieństwo do dachówki ceramicznej, stwarzają inwestorom szerokie możliwości w kreowaniu wyglądu połaci dachowej. Nieszablonowe wykończenie dolnej krawędzi arkusza, ciętej po kształcie profilu, potocznie zwanym wykończeniem 3D, podnosi dodatkowo walory wizualne nowego wzoru. Wyjątkową estetykę pokrycia osiągniemy stosując, rekomendowane przez producenta, połączenie z powłoką klasy premium połysk – SUPERIOR HB. Ta powłoka o grubości 50 mikronów charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością, zawiera domieszkę akrylu i lakieru poliestrowego.  W polecanej przez Blachotrapez wersji, produkt objęty jest 30-letnią gwarancją. W zależności od indywidualnych upodobań Talię można nabyć jeszcze w trzech powłokach: Pladur Relief IceCrytal, Pladur Wrinkle MAT oraz Colorcoat HPS200 Ultra. Firma proponuje gamę 6 klasycznych kolorów powłok lakierniczych do wyboru, aby klient mógł według uznania zadecydować o kolorystyce swojego dachu.

Blachodachówka Talia firmy Blachotrapez, fot. Blachotrapez_

Blachodachówka Talia firmy Blachotrapez, fot. Blachotrapez

Ochrona połaci w pełnym wymiarze

Zastosowanie innowacyjnych technologii w parku maszynowym przekłada się na wzmocnienie jakości i funkcji ochronnych produktów. Blachodachówka Talia zapewnia szerokie krycie i wysoką szczelność. Ponadto dzięki dużej powierzchni pomiędzy najwyższymi przetłoczeniami, woda i zalegający śnieg są dużo lepiej odprowadzane z połaci, co gwarantuje pełną ochronę dachu, a tym samym zapewnia pełen komfort domownikom.

Prostota montażu

Talia odznacza się wyjątkową sztywnością, dzięki czemu prace montażowe przebiegają w sposób prosty i bezproblemowy. Podczas układania pokrycia, blachodachówka perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu dachu, a jej symetryczność pozwala na zakładanie z obydwu stron. Z kolei opcja cięcia modułowego przekłada się na wiele korzyści, takich jak: możliwość krycia na cegiełkę, a tym samym zminimalizowanie odpadów pozostających po montowaniu pokrycia dachowego.

Blachodachówka Talia firmy Blachotrapez, fot. Blachotrapez_

Blachodachówka Talia firmy Blachotrapez, fot. Blachotrapez

Szczegóły techniczne:

  • Szerokość całkowita: 1210 mm
  • Szerokość krycia rzeczywistego: 1150 mm
  • Grubość blachy: 0,5-0,6 mm
  • Wysokość przetłoczenia: 30 mm
  • Wysokość profilu: 19 mm
  • Długość modułu dachówki: 350 mm
  • Minimalna długość arkusza: 720 mm/moduł
  • Maksymalna długość arkusza: 5970 mm

Cena netto: od 31 zł/m2 do 41 zł/m2 szerokości całkowitej (w zależności od wybranej powłoki)

Źródło:Blachotrapez

Blachotrapez
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 25, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty