Start Arrow Wiadomości Arrow Soudal z podwójnym wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku” i „Osobowość Branży Budowlanej”

Soudal z podwójnym wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku” i „Osobowość Branży Budowlanej”

Soudal wygrywa podwójnie! Światowy potentat na rynku chemii budowlanej po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów nagrody „Budowlana Firma Roku” przyznawanej przez miesięcznik Builder. Redakcja i Rada Programowa pisma doceniła również wybitne osiągnięcia Andrzeja Kaczora, Dyrektora Zarządzającego Soudal Polska, przyznając mu tytuł „Osobowości Branży Budowlanej”.

Prestiżowe nagrody „Budowlana Firma Roku” przyznawane od 12 lat przez miesięcznik Builder to wyróżnienie najwyższej klasy, otrzymywane za dokonania, dobre wyniki i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Wśród wyróżnionych nie mogło zabraknąć Soudal, wiodącego producenta chemii budowlanej i jednego z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży.

Podczas XII Gali Buildera redakcja i Rada Programowa miesięcznika postanowiła po raz pierwszy w 12-letniej tradycji uhonorować tytułem „Osobowość Branży Budowlanej” osoby odpowiedzialne za skuteczne zarządzanie i sukces firm na rynku budowlanym. W gronie osób imponujących odwagą, wytrwałością, determinacją i intuicją w podejmowanych przedsięwzięciach znalazł się Andrzej Kaczor, Dyrektor Zarządzający Soudal Polska.

Mimo, że ubiegły rok był dla branży sporym wyzwaniem, dzięki przemyślanej strategii rozwoju Soudal mógł pochwalić się wieloma osiągnięciami. Nagrody przyznane przez miesięcznik Builder potwierdzają, że dbałość o nieustanny rozwój firmy w Polsce i na świecie stanowi najlepszą receptę na sukces.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 5, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu