Start Arrow Wiadomości Arrow Soudaseal 270 HS na EXPO 2015 w Mediolanie

Soudaseal 270 HS na EXPO 2015 w Mediolanie

EXPO to, bez wątpienia, najbardziej prestiżowe wydarzenie wystawiennicze na świecie. Organizowana w tym roku w Mediolanie Światowa Wystawa potrwa do 31 października. Przez ten czas międzynarodową wizytówką naszego kraju będzie Pawilon Polski, którego elewacja i elementy drewniane klejone są przy pomocy Soudaseal 270 HS. W tym roku Wystawa odbywa się pod hasłem „Wyżywienie planety, energia dla życia”. Swój udział w wydarzeniu bierze 147 państw. Organizatorzy przewidują, że EXPO 2015 odwiedzi nawet 20 mln. uczestników.

O Polskim Pawilonie

Pawilon Polski to czwarty co do wielkości pawilon wśród wszystkich prezentowanych na Wystawie w Mediolanie. Jego ażurowa konstrukcja przypomina drewniane skrzynki na jabłka. Jak zaznaczają twórcy Pawilonu, projekt wykorzystuje tradycje polskiego sektora rolno-spożywczego, budząc skojarzenia z owocami, które są jednym z głównych towarów eksportowych polskiego rolnictwa. Do połączenia poszczególnych elementów konstrukcji wykorzystano klej marki Soudal – Soudaseal 270 HS.

Budowa Pawilonu Polskiego EXPO 2015. fot. Soudal

Dlaczego Soudaseal 270 HS?

Soudaseal 270 HS to jednoskładnikowy, trwale elastyczny klej o wysokiej sile spajania na bazie MS Polymer®. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do większości podłoży w budownictwie i przemyśle. Szybko osiąga wysoką wytrzymałość końcową.Jest również odporny na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV. Użycie Soudaseal 270 HS przy budowie Polskiego Pawilonu w Mediolanie wiązało się przede wszystkim z faktem, że jest to klej elastycznie łączący drewno – podstawowy budulec instalacji.

Budowa Polskiego Pawilonu krok po kroku na:
https://www.expo.gov.pl/aktualnosci/677_4221.html

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 25, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty