Start Arrow Wiadomości Arrow Specjalistyczny sprzęt do ciasnych przestrzeni

Specjalistyczny sprzęt do ciasnych przestrzeni

Wiertarko-wkrętarki marki GRAPHITE przez lata obecności na rynku zyskały dobrą opinię wśród użytkowników elektronarzędzi. Wpisując się w nowe trendy technologiczne i rosnące oczekiwania GRAPHITE przedstawił nową, lekką i kompaktową wkrętarkę 12 V. Równocześnie na rynku pojawił się także uchwyt uchylny do końcówek. Wkrętarka wraz z uchwytem sprawdzą się znakomicie w przypadku prac w trudno dostępnych, ciasnych przestrzeniach.

Nowa wiertarko – wkrętarka GRAPHITE została wyposażona w litowo – jonowy akumulator o napięciu 12 V i pojemności 1,3 Ah. Pozwala on na stabilną i efektywną pracę urządzeniem ważącym niewiele ponad 1 kg. Czas ładowania baterii to zaledwie 1 h. Maksymalna prędkość obrotowa na biegu jałowym wynosi 550 obrotów na minutę, a maksymalny moment obrotowy to 14 Nm. Prędkość obrotów regulowana jest stopniem nacisku na przycisk włącznika. Obudowa przekładni planetarnej oraz tylna część obudowy wkrętarki wykonane zostały z trwałego stopu Magnesium. Z kolei elementy przekładni wykonano ze stali. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz elektryczny hamulec wrzeciona gwarantują należytą trwałość całego urządzenia.

 

(Wiertarko - wkrętarka marki GRAPHITE)

Dla wygody użytkownika uchwyt wiertarko – wkrętarki ma ergonomiczny kształt, który dostosowany jest zarówno dla prawo, jak i leworęcznych osób. Dodatkowo komfort pracy podnoszą precyzyjne wyważenie oraz gumowe nakładki antypoślizgowe. Wbudowana dioda LED automatycznie podświetla miejsce pracy. Wkrętarkę świetnie uzupełni nowy uchwyt uchylny o długości 65 mm, który także pojawił się ostatnio w ofercie GRAPHITE. Uchwyt współpracuje z końcówkami o rozmiarze ¼” i jest niezastąpiony w przypadku pracy w trudno dostępnych przestrzeniach, np. wnętrzach szafek.

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 8, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty