Start Arrow Budowa domuArrow Sprawdź, jakie okna ograniczą straty ciepła w mieszkaniu

Sprawdź, jakie okna ograniczą straty ciepła w mieszkaniu

Przeczytaj także:

Jakie okna, jeśli mieszkamy przy ruchliwej ulicy?

Klaksony, warkot silników, głośne rozmowy przechodniów, a także częste roboty budowlane to nie są odgłosy, których chcemy słuchać podczas rodzinnego obiadu. Jeżeli nasze okna wychodzą na ruchliwą ulicę czy inne miejsce, gdzie panuje hałas, stolarka powinna być tak dobrana, by ograniczać jego docieranie do naszych uszu. O czym musimy wiedzieć, wybierając okna chroniące przed hałasem?

Co to jest współczynnik g okien?

Znajomość właściwych parametrów okien pomoże nam w wyborze odpowiedniego produktu. O ile o współczynniku przenikania ciepła “U” i współczynniku izolacyjności akustycznej ”Rw” mówiliśmy już niejednokrotnie, czas wyjaśnić co oznacza symbol “g”.

Okna plastikowe PVC – poradnik

Okna plastikowe są bardzo rozpowszechnione ze względu na dość niską cenę i łatwość pielęgnacji. Są dostępne w wielu kształtach i kolorach, przez co doskonale dopasowują się do różnych stylów elewacji.

Wyposażenie okien – przydatne akcesoria okienne

Okna plastikowe czy okna drewniane mogą być wyposażone w szereg elementów, zwiększających ich funkcjonalność i ułatwiających nam ich obsługę. Ponadto akcesoria okienne dają poczucie bezpieczeństwa, poprawiają komfort mieszkania.

« Wstecz

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 20, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
4
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Komentarze

Najnowsze komentarze

Fiolik Odpowiedz 2016-05-31 21:56:38

Przy skrupulatnym wyborze okien nie zlekceważcie znaczenia dobrego montażu (ciepłego montazu). Nawet dobre okna niewiele dadzą, jeśli chodzi o izolację termiczną jeśli zostaną zamontowane byle jak, a to się zdarza nie tak znowu rzadko.

MEGI Odpowiedz 2015-12-28 13:18:56

Ja mam okna ENERGY z HENSFORTU , 6-komorowe przeznaczone do budownictwa pasywnego. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Solidne !!!

Aks Odpowiedz 2015-03-25 23:22:57

Zawsze trzeba też pamiętać o dobrym montażu! Warto zwracać na to uwagę żeby później nie męczyć się z reklamacjami i nie tracić nerwów. Od razu lepiej wziąć dobrą ekipę.

jania Odpowiedz 2014-01-21 08:21:03

Mamy pasywny dom i energooszczędne okna, które zatrzymują ciepło w domu. Okna robią wrażenie, pięknie się prezentują i są solidnie wykonane bo z zewnętrzną nakładką aluminiową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Oprawa podłogowa ze ściemniaczem TULMIS

  • Lampa sufitowa / plafon Galaxy 1645