Start Arrow Wiadomości Arrow Sprytny ogrzewacz wody do małych pomieszczeń

Sprytny ogrzewacz wody do małych pomieszczeń

Ogrzewacz wody, z inteligentnym sterowaniem, może sam planować produkcję i zużycie ciepłej wody, w zależności od potrzeb domowników. Płaski i smukły kształt, a także montaż pionowy lub poziomy sprawią, iż wpasuje się do małych pomieszczeń, w tym do zabudowy meblowej.

Samouczący się program

Pojemnościowy ogrzewacz wody Vertigo, który pojawił się na polskim rynku, dostępny jest w pojemności 40l, 65l lub 80l. Jego prosty i intuicyjny programator posiada wbudowaną sztuczną inteligencję (funkcja smart), która uczy się stylu życia i potrzeb swych użytkowników. Zapamiętuje preferencje domowników i na ich podstawie planuje produkcję i zużycie wody w skali tygodnia. Gwarantuje w ten sposób wysoki komfort, jak i oszczędność energii.

Vertigo

Tryby pracy urządzenia

1. Tryb przyspieszonej pracy Boost, w którym urządzenie, przez 2 godziny pracuje z pełną mocą. Dzięki niemu, nagłe i nieprzewidziane zapotrzebowanie na ciepłą wodę nie będzie problemem. Będziemy mogli np. wziąć dodatkowy prysznic w mniej niż 30 minut.
2. System Smart Shower Display obrazuje ilość ciepłej wody, która dostępna jest we wnętrzu zbiornika. Dzięki temu użytkownik wie, ile pozostałej wody może jeszcze wykorzystać.
3. System antyzamarzaniowy Frost Free, który polega na utrzymaniu, podczas nieobecności, minimalnej temperatury wody +7 st. C.
4. Autodiagnostyka, który obrazuje na wyświetlaczu kod usterki.

Vertigo

Ten ogrzewacz, z oferty Atlantic Polska, posiada 2 grzałki ceramiczne. Do wykonania jego obudowy wykorzystano stal wysokogatunkową RST 235, pomalowaną białym lakierem epoxy-polyester, natomiast do izolacji piankę poliuretanową. Urządzenie posiada system ochrony antykorozyjnej Opro, który oparty jest na oporniku stałoprądowym 580 omów. Przed korozją, jest zabezpieczony również emalią ceramiczną Diamond quality z 2 anodami magnezowymi.

Vertigo

Poziomo lub pionowo

Wszędzie tam, gdzie wolna przestrzeń stanowi deficyt, a design urządzenia ma duże znaczenie, Vertigo sprosta wymaganiom użytkowników. Płaska konstrukcja ogrzewacza, a także możliwość montażu w poziomie lub pionie, umożliwia jego łatwą aranżację w niedużych pomieszczeniach. Dzięki głębokości 31 cm jest tak płaski, że może być nawet ukryty w zabudowie meblowej.

Koszt ogrzewacza to 1 476 zł (40l), 1 599 zł (65l) lub 1 722 zł (80l).

Link do zakładki nt. produktu http://www.atlantic-polska.pl/ogrzewacz-wody/vertigo/

Źródło:Atlantic Polska

Atlantic Polska
Wszystkie komunikaty (7427)

Dodane przez: pyry

pyry
Dodaj komentarz

Data dodania:


Listopad 3, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty