Start Arrow WnętrzaArrow Stół wielkanocny w trzech odsłonach…

Stół wielkanocny w trzech odsłonach…

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Pora więc zastanowić się nad udekorowaniem stołu… To właśnie przy nim spędzamy najwięcej czasu. Warto więc zadbać o jego wyjątkową oprawę. Podpowiadamy, jak w wyjątkowy sposób udekorować stół wielkanocny. Sprawdź i zainspiruj się!

#1 Styl glamour 

Niezwykle szykowny i elegancki styl glamour stawia na błysk i szyk. Tutaj na pewno nie zabraknie kryształowych kieliszków, świeczników czy wypolerowanych, srebrnych sztućców. Paleta barw, która definiuje ten styl to: fiolety, róże, srebro oraz czerń. W świątecznym anturażu powinny znaleźć się też jasne odcienie szarości oraz klasyczna biel, które z pewnością ożywią dekorację stołu. 

#2 Styl rustykalny 

Z kolei w stylu rustykalnym najważniejszą dekoracją wielkanocnego stołu będzie zastawa, która swą formą może nawiązywać do tradycyjnej porcelany lub glinianych, wykonanych ręcznie, naczyń. Warto też pamiętać o liściach roślin, które mogą zastąpić bieżnik. Ciekawym pomysłem będzie także ustawienie wieńca wielkanocnego, ozdobionego wstążkami o stonowanych kolorach. 

#3 Styl minimalistyczny

Jeśli jednak jesteś zwolennikiem minimalizmu, proponujemy udekorować stół wielkanocny w myśl zasady: „im mniej, tym lepiej”. Tutaj więc najlepiej sprawdzą się naturalne surowce, takie jak: drewno, marmur, szkło czy len. Pożądane barwy tego stylu to: odcienie szarości, bieli i kremu. Nie zapomnij także o baziach, które w białych flakonach będą podkreślać charakter dekoracji. 

Szukasz inspiracji? Sprawdź, jakie ozdoby wielkanocne możesz wykonać sam i zainspiruj się: Do it yourself, czyli minimalistyczne dekoracje wielkanocne….

 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 26, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty