Start Arrow Wiadomości Arrow Stolarka aluminiowa do dużych przeszkleń

Stolarka aluminiowa do dużych przeszkleń

Jasne i otwarte pomieszczenia z wielkoformatowymi przeszkleniami stają się znakiem rozpoznawczym nowoczesnej architektury. Okucia unośno-przesuwne do profili z drewna i PVC doceniane są za łatwą i komfortową obsługę dużych skrzydeł. Teraz czas również na stolarkę aluminiową. Najnowsza propozycja Roto Patio Lift pokazuje, że duże przeszklenia mogą być ciepłe i lekkie jednocześnie.

W ofercie systemów przesuwnych Roto dostępne są okucia Patio Lift do unośno-przesuwnych drzwi tarasowych z profili aluminiowych o maksymalnej wysokości i szerokości skrzydła – 3 metrów oraz o masie pojedynczego skrzydła – 300 kg. Skrzydło w drzwiach tarasowych tego typu jest unoszone przez mechanizm okucia i można je przesunąć lub ustawić w pozycji mikrowentylacji.

Okucie umożliwia stosowanie energooszczędnych, dwukomorowych pakietów szybowych oraz realizację 4 podstawowych funkcji drzwi tarasowych: unoszenia, przesuwania, opuszczania i ryglowania. Dzięki odpowiednim elementom ryglującym możliwa jest także funkcja mikrowentylacji.

Do drzwi można dopasować odpowiednią klamkę w jednym z trzech kolorów standardowych: białym, srebrnym lub czarnym, albo na życzenie, można wybrać kolor klamki spośród ponad 200 odcieni specjalnych. Obudowa mechanizmu klamki z ciśnieniowego odlewu cynku wyposażona jest seryjnie w możliwość montażu wkładki bębenkowej, co upraszcza logistykę po stronie systemodawców i producentów fasad i okien. Na życzenie możliwe jest naniesienie na mechanizm klamki logo producenta okien lub inwestora budynku.

Obudowa wózka wykonana jest ze stali nierdzewnej. Zastosowano w nim rolki na łożyskach kulkowych z masywnego materiału o dużej odporności. Zapewnia to wygodną obsługę i łagodne, bezszelestne przesuwanie drzwi.

(Roto Patio Lift)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (7042)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 3, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: rośliny do domu i ogrodu