Start Arrow WnętrzaArrowPokój dziennyArrow Stolik kawowy do salonu. Jego wysokość, kształt i styl…

Stolik kawowy do salonu. Jego wysokość, kształt i styl…

Stolik kawowy to podstawowy mebel w salonie. To właśnie przy nim odpoczywamy i przyjmujemy gości. Zastanawiasz się, jaką wysokość, kształt i styl stolika kawowego wybrać? Oto nasze wskazówki…

Stolik kawowy to mebel przy którym odpoczywamy, pijemy kawę lub herbatę i jemy ciastka. Jest on niewielki, ale bardzo przydatny. Pozwala mieć pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy. Pełni także funkcję ozdobną. Dzięki niemu Twój salon może nabrać przytulnego klimatu. Zanim jednak wybierzesz ten właściwy, pamiętać musisz o kilku istotnych kwestiach. Jakich? O tym poniżej…

Rozmiar stolika kawowego

… musi być dopasowany do wnętrza. Nie może być za mały ani za duży, gdyż może przytłoczyć wnętrze lub całkowicie się w nim zgubić. 

Wysokość stolika kawowego

… dopasowana musi być do wysokości kanapy lub sofy w salonie. Dzięki temu będziemy mogli komfortowo z niego korzystać, a odłożenie kubka z gorącą herbatą nie będzie dla nas problemem. 

Kształt stolika kawowego 

W sprzedaży mamy szeroki wybór stolików kawowych, które różnią się od siebie kształtem. Najpopularniejsze z nich to te o kształcie okrągłym bądź kwadratowym. Jeśli jesteś zwolennikiem oryginalnych aranżacji, możesz pokusić się o nieregularny kształt stolika kawowego, np. kwiatu, motyla lub liścia. 

Styl stolika kawowego 

… podobnie jak rozmiar – musi być dopasowany do wnętrza, a w szczególności do pozostałych elementów jego wyposażenia. Jeśli posiadasz nowoczesny salon, wybierz stolik, wykonany z metalu bądź szkła. Z kolei stolik wykonany z drewna, sprawdzi się w klasycznych wnętrzach. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 27, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza