Start Arrow Wiadomości Arrow Stonowane origami. Płytki ceramiczne Tonnes

Stonowane origami. Płytki ceramiczne Tonnes

Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż nawiązuje grafiką do sztuki składania papieru z Dalekiego Wschodu – origami. Urok tonalnych, geometrycznych kafli docenią osoby, które cierpliwie dążą do celu i potrafią zachwycać się szczegółami.

Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż

Tonnes to kolekcja subtelnych, błyszczących płytek wpisująca się w jeden z najgorętszych trendów –  geometrię. Wzory inspirowane orgiami oraz jasna, tonalna kolorystyka wprowadza do wnętrza ład i spokój. Aranżacje z jej wykorzystaniem są uporządkowane, harmonijne i świeże. Płytki Tonnes sprawdzą się w minimalistycznej, wręcz ascetycznej stylistyce. Tą japońską powściągliwość można przełamać dekoracjami o wyrazistych barwach. Zdecydowany charakter podkreślą turkus, fiolet, seledyn, czy fuksja. W łagodniejszej wersji sprawdzą się motywy szklane, biała ceramika i ozdoby o prostych kształtach.

Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż

Kolekcja składa się z sześciu elementów w kolorach bieli i szarości. Obok gładkich elementów bazowych, dostępne są tonalne płytki dekoracyjne – subtelna kratka oraz harmonijnie z nią korespondujący motyw geometryczny przypominający origami. Wszystkie posiadają identyczny format 30×60 cm i zostały zaprojektowane w sposób modułowy, dając możliwość dowolnego łączenia i tworzenia własnych kompozycji we wnętrzu. Tonnes jest przeznaczona przede wszystkim do łazienek, ale sprawdzi się także w kuchni i salonie.

Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż

Zapraszamy na film prezentujący kolekcję:

Źródło:Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż
Wszystkie komunikaty (787)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 31, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty