Start Arrow Wiadomości Arrow Strefa prysznicowa na miarę współczesności – nowe spojrzenie na odwodnienie w łazience

Strefa prysznicowa na miarę współczesności – nowe spojrzenie na odwodnienie w łazience

Rewolucją w zakresie aranżacji łazienki było pojawienie się w latach 60. ubiegłego stulecia pierwszego prysznica bez wanny. Jednak był to luksus dostępny dla nielicznych. Dziś jest inaczej – teraz innowacją są rozwiązania, które pozwalają na personalizację strefy prysznicowej, np. profile z możliwością dostosowania do wymaganej długości. 

Nowe znaczenie komfortu

Dziś większość użytkowników nie wyobraża sobie życia bez kabiny. Jednak i ta w przeciągu ostatnich dekad zmieniała swoje oblicze. Stała się minimalistyczna, elegancka oraz szyta na miarę. Ewoluował nie tylko sam jej wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność i znaczenie dla użytkowników. Dziś mówiąc o kabinie mamy coraz częściej na myśli odpowiednio zaprojektowaną strefę prysznicową, oazę izolującą od szaleńczego tempa codzienności.

Kluczowe znaczenie ma tu słowo „komfort”, który dotyczy nie tylko samego użytkowaniu, ale jeszcze etapu poprzedzającego – czyli projektowania i montażu. Dlatego firma TECE wprowadziła na rynek rozwiązanie oferujące nowe możliwości aranżacji strefy prysznicowej.

TECEdrainprofile

Odpływ od linijki

TECEdrainprofile to połączenie funkcjonalności odwodnienia liniowego i punktowego. Gwarantuje szczelność, higienę oraz łatwą instalację. Jednak to, co najważniejsze z technicznego i aranżacyjnego puntu widzenia, to możliwość montowania w płaszczyźnie płytek na całej długości strefy prysznicowej i dopasowania do pożądanej długości. Takie podejście pozwala zintegrować odwodnienie z płaszczyzną posadzki, co ma szczególnie znaczenie w przypadku wielkoformatowych płytek. Przemyślana konstrukcja odpływu sprawia, że może być montowany zarówno na krawędzi strefy prysznicowej, jak i na środku pomieszczenia.

TECEdrainprofile

Profil wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada wewnętrzne nachylenie. Takie rozwiązanie optymalizuje odprowadzanie wody, ułatwiając utrzymanie czystości. Szczelności gwarantuje zamontowany fabrycznie kołnierz Seal System. TECEdrainprofile oferuje także możliwość późniejszego wypoziomowania i dopasowania wysokości do różnych grubości płytek podłogowych.

TECEdrainprofile

Dodane przez: j2cd

Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 9, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty