Start Arrow Wiadomości Arrow Styl Modern: urzekająca prostota nowoczesnych wnętrz

Styl Modern: urzekająca prostota nowoczesnych wnętrz

Nowoczesny styl w aranżacji wnętrz zachwyca prostotą, koi zmysły i sprzyja poszukiwaniu wewnętrznego spokoju. Aby osiągnąć taki efekt, wystarczy sięgnąć po kolory z palety Feel The Color marki Tikkurila. Odcienie inspirowane wnętrzem w stylu Modern pozwolą stworzyć pomieszczenie, w którym dominuje poczucie ładu, przestrzeni i równowagi.

Wnętrza w stylu Modern są proste i funkcjonalne, co wcale nie oznacza, że nudne. Neutralne barwy w połączeniu z wyrazistymi, przemyślnymi detalami tworzą piękne, wyważone aranżacje, które potrafią zaskakiwać stylowym minimalizmem i pomysłowością. W palecie Feel The Color znajduje się siedem odcieni idealnie dopasowanych do współczesnych pomieszczeń. Stonowane szarości wraz z kontrastującą czerwienią, żółcią lub czernią umożliwią wykreowanie gustownej przestrzeni, którą doceni każdy miłośnik nowoczesności.

Styl Modern nie musi kojarzyć się z chłodem i ascezą. Subtelny i odprężający odcień Y487 z palety Tikkurila Optiva Matt 5 jak puszyste cappuccino dodaje wnętrzu lekkości i ciepła sprawiając, że pomieszczenie nabiera przytulnego charakteru. W celu przełamania monotonii wystarczy wykorzystać kilka przykuwających oko elementów dekoracyjnych jak np. oryginalna lampa lub kolorowe poduszki, które ożywią pomieszczenie. Dziś nowoczesność to również ekologiczne spojrzenie na świat, dlatego dopasowane do stylu Modern barwy z kolekcji Feel The Color będą stanowić wyśmienite tło dla nasyconej zielenią roślinności.

Minimalistyczne wnętrza w wersji Modern nie boją się czerni. Jest to kolor odważny, ponadczasowy, a przy tym wysmakowany, który stylowo podkreśla nowoczesny charakter wnętrza, a równocześnie umiejętnie je tonuje. Ciemna barwa nadaje też aranżacji wyrazu i elegancji, a za pomocą kontrastu pozwala wysunąć różnorodne dodatki na pierwszy plan. Aby efekt był zgodny z naszymi oczekiwaniami, zastosowana farba musi być dobrej jakości. Tikkurila Optiva Matt 5 w odcieniu X499 z palety Feel The Color pomoże uzyskać dopracowaną i niebanalną kompozycję, tworząc powłokę odporną na plamy i zabrudzenia, dzięki czemu piękny efekt utrzyma się na dłużej.

TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie. Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku.

Tikkurila

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 12, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: urządzanie