Start Arrow Wiadomości Arrow Subtelna elegancja zamknięta w kolekcji kostek płukanych Granito Lux

Subtelna elegancja zamknięta w kolekcji kostek płukanych Granito Lux

Subtelna nawierzchnia z dodatkiem różnobarwnych kamieni naturalnych połyskujących w promieniach słonecznych sprawia, że za jej pomocą możemy kreować oryginalną przestrzeń wokół domu.

Szlachetny luksus

Wyróżnikiem najnowszej kolekcji kostek płukanych Granito Lux jest jej elegancka nawierzchnia z dodatkiem różnobarwnych kamieni naturalnych, którą uzyskujemy dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii płukania. Kostki produkowane są z wykorzystaniem wysokiej jakości szlachetnych kruszyw takich jak bazalty, granity, dolomity czy serpentyny. Producent, inspirując się naturalną barwą tych skał, wyróżnił w kolekcji 12 różnorodnych kolorów. Dzięki odsłonięciu ich szlachetnego uziarnienia w procesie produkcyjnym, nawierzchnia wygląda bardzo naturalnie i idealnie komponuje się z krajobrazem ogrodu nie zaburzając panującej w nim harmonii.

Nieskończone możliwości aranżacyjne

Kolekcja Granito Lux to stylowy produkt, który daje nam mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Do woli możemy komponować przy jej użyciu rozmaite wzory oraz kształty nawierzchni w ogrodzie i przestrzeni publicznej. To produkty, które dobrze sprawdzą się zarówno na tarasach, podjazdach, jak również na ścieżkach. System czterech kostek, które dzięki zróżnicowanym, a przy tym pasującym do siebie trapezowym kształtom, pozwala na tworzenie wielu skomplikowanych układów. Rozmaite formaty i kolory to także możliwość wyznaczania odpowiednich stref w ogrodzie. Dzięki nim łatwo wydzielimy miejsce na grillowisko, taras czy drogę pod dom lub garaż.

Trwałość na lata

Wyjątkowa, połyskująca w słońcu nawierzchnia oraz różnorodna oferta kolorystyczna to tylko niektóre z licznych zalet kolekcji Granito Lux. Wszystkie produkty firmy Jadar odznaczają się także wysoką jakością wykonania. Dzięki zastosowaniu specjalnych kruszyw naturalnego pochodzenia ze skał bazaltowych, granitowych, dolomitowych i serpentynowych, kostki płukane wyróżniają się wysoką wytrzymałością na duży nacisk oraz na niekorzystne warunki atmosferyczne. Są także odporne na ścieranie, na mróz oraz na sól, którą często posypujemy nawierzchnie w okresie zimowym. Wysokie parametry techniczne kolekcji Granito Lux potwierdza aż 10-letnia gwarancja producenta!

Dostępne kolory: Bursztynowy, Miedziany, Szmaragdowy, Perłowy, Granit Natural, Grafitowy, Kremowy, Piaskowy, Pomarańczowy, Rubinowy, Kasztanowy, Platynowy

Formaty w cm: 16×8.5×9.5 / 16×12.5×13.5 / 16×16.5×17.5 / 16x20x21.5

Grubość: 6 cm

Więcej informacji na temat produktów z linii Jadar Garden na www.jadar.pl

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 11, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  Lampa wisząca BACKAZ PREMIUM Gray III

 • Promocja

  Szafa ogrodowa Keter RATTAN STYLE Tall CE Antracyt

 • Promocja

  Stolik z funkcją schowka KETER CE brązowy

 • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

 • JAKARTA

 • Nautilus ip67. 35 W

 • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

 • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

 • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

 • Donica ogrodowa wys.34cm

 • Promocja

  Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Obejrzyj zdjęcia domowników