Start Arrow Wiadomości Arrow Supermarki dla domu

Supermarki dla domu

Już po raz piąty grono ekspertów skupionych w Radach Marek programów Superbrands i Business Superbrands wyłoniło najsilniejsze marki konsumenckie i biznesowe na polskim rynku. Liczną reprezentację mają wśród nich przedstawiciele branży budowlanej, wnętrzarskiej i RTV/AGD.

Według The Superbrands Ltd., globalnej organizacji stworzonej z myślą o promowaniu i nagradzaniu sukcesów marek, Superbrand to marka, która osiągnęła najlepszą reputację w swojej branży. Oferuje konsumentom znaczące emocjonalne lub fizyczne korzyści, które (…) stanowią o jej przewadze nad markami konkurencyjnymi.

W tegorocznej edycji miejsca na podium w kategorii „Usługi i narzędzia (Ulitities)” podzieliły pomiędzy siebie trzy marki: jedna z najpopularniejszych marek farb na świecie: Dulux, najsilniejsza marka budowlana w Polsce: Atlas i świętująca 20-lecie obecności na polskim rynku marka 3M.

Przedstawiciele firmy Atlas statuetkę Superbrand odebrali już po raz piąty, a Akzo Nobel Decorative Paintings, producenta farb Dulux – po raz trzeci.

W kategorii „Artykuły gospodarstwa domowego” czołowe miejsca zajęły marki: Bosch, Siemens i Electrolux. Bosch cieszy się tytułem już po raz czwarty, Siemens – po raz trzeci.

Tytuł Business Superbrand w kategorii „Deweloperzy” otrzymał Budimex.

Studia przypadku marek zostały opublikowane w towarzyszącym każdej edycji programu Albumie Superbrands, który na świecie ma opinię „biblii brandingu”. Dotychczas w Polsce odbyło się pięć edycji projektu Superbrands i trzy – Business Superbrands. Jego organizatorem i wyłącznym przedstawicielem The Superbrands Ltd. w Polsce jest agencja New Communications. Partnerami tegorocznej edycji są: Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA, Stratosfera, ThinkTank, Young & Rubicam Brands, BAV Consulting, Dragon Rouge, Ipsos, Heureka i PRoto.pl.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 12, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty wnętrz