Start Arrow Wiadomości Arrow Świąteczne wypieki? Naturalnie z czystego piekarnika!

Świąteczne wypieki? Naturalnie z czystego piekarnika!

Umyte okna, odkurzone wszystkie kąty, błyszczące podłogi to zwykle punkt honoru każdej pani domu szykującej się na nadchodzące święta. Jednak, aby towarzyszył temu również wspaniały zapach świątecznego ciasta, warto wcześniej zadbać także o to, aby i piekarnik lśnił czystością przed wielkim pieczeniem. Zwłaszcza, że przy użyciu tradycyjnych preparatów jest to bajecznie proste.

Robiąc przedświąteczne zakupy, trzeba pamiętać nie tylko o prezentach dla najbliższych i potrzebnych produktach spożywczych. Warto też zaopatrzyć się w środki pozwalające na szybkie i skuteczne porządki w domu. Biorąc pod uwagę, że okres bożonarodzeniowy to czas wielu wspaniałych wypieków, z pewnością trzeba wcześniej zadbać o to, aby nasz piekarnik był gotowy na to wyzwanie.

Przyda się fachowa pomoc domowa

Okazuje się, że preparaty oparte na naturalnych składnikach pozwalają na szybkie i skuteczne usunięcie uporczywych zabrudzeń, choćby z najbardziej zanieczyszczonego piekarnika. Nawet jeśli wcześniej przypaliła się w nim zapiekanka lub zapiekł tłuszcz, wszystko uda się wyczyścić bez najmniejszego problemu przy pomocy samodzielnie przygotowanej pasty do czyszczenia przypaleń w piekarniku. Co ważne, środek ten w żaden sposób nie zniszczy piekarnika, gdyż nie rysuje czyszczonej powierzchni. Zatem po wszystkim będzie on wyglądał, jakby właśnie przyjechał ze sklepu ze sprzętem AGD.

Wystarczy rozpylić i przetrzeć

Jak zatem przygotować pastę do czyszczenia przypaleń w piekarniku? To bardzo proste! Należy połączyć ze sobą składniki marki Pomoc Domowa Natural – Sodę Oczyszczoną i Ocet 14% Skoncentrowany Gospodarczy. Wystarczy zabrudzoną powierzchnię najpierw posypać sodą, a następnie spryskać ją octem. Po kilku minutach przetrzeć spryskaną powierzchnię mokrą, miękką ściereczką. Jeśli zabrudzenie jest naprawdę duże, warto powtórzyć tę czynność. 

Z pewnością dużym atutem pasty do czyszczenia przypaleń w piekarniku jest to, że doskonale sprawdzi się ona nie tylko do czyszczenia piekarnika, ale również płyty grzewczej. Dzięki temu na święta będziemy mieli lśniąco czyste najważniejsze urządzenia potrzebne do przygotowania wspaniałych świątecznych potraw dla całej rodziny.

Pomoc Domowa Natural

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 20, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nowe podłogi i posadzki