Start Arrow Wiadomości Arrow Światło ujęte w ramy – kolekcja FRAME marki Nowodvorski Lighting

Światło ujęte w ramy – kolekcja FRAME marki Nowodvorski Lighting

Minimalizm, wraz z każdym sezonem, odkrywa przed nami swoje nowe oblicza, zaskakując skromnymi lecz przykuwającymi wzrok projektami. Najnowsza kolekcja lamp sufitowych FRAME marki Nowodvorski Lighting to klasyczny przykład wykorzystania prostych, niemniej bardzo efektownych wizualnie rozwiązań.

Nieszablonowe oświetlenie

Kolekcja FRAME marki Nowodvorski Lighting prezentuje zupełnie nowe spojrzenie na oświetlenie. Składa się ona z trzech propozycji które nawiązują do najbardziej klasycznych modeli lamp sufitowych, niemniej przekornie wykonano je z wykorzystaniem jedynie dwóch wymiarów. Dzięki temu uzyskano ciekawą interpretację klasycznych rozwiązań, która pozwala w prosty sposób odmienić wystrój naszego domu i biura. Abażury lamp wchodzących w skład kolekcji FRAME marki Nowodvorski Lighting przypominającą wycięte z papieru szablony. Bardzo oszczędną formę ożywiają delikatna barwa naturalnej sklejki oraz kontrastujące i umiejętnie wplecione srebrne akcenty. Linia ta, dzięki odsłoniętej żarówce, nie tylko zapewnia dostęp do intensywnego i niczym nie zakłóconego światła, ale również pozwala na ekspozycję punktów świetlnych o ciekawym kształcie. Lampy FRAME marki Nowodvorski Lighting to idealny sposób na dopełnienie tak wnętrz nowoczesnych, jak i minimalistycznych oraz skandynawskich.

Jeśli marzymy o tym, by za pomocą jednego elementu wzbogacić dotychczasowy aranż odrobiną oryginalności, rozwiązaniem naszego dylematu stanie się właśnie kolekcja FRAME marki Nowodvorski Lighting.

Kolekcja FRAME marki Nowodvorski Lighting:

FRAME A
Wysokość: 140 cm
Szerokość: 37 cm
Cena detaliczna: 130,38 zł brutto

FRAME B
Wysokość: 140 cm
Szerokość: 31 cm
Cena detaliczna: 88,56 zł brutto

FRAME C
Wysokość: 140 cm
Szerokość: 44,5 cm
Cena detaliczna: 88,56 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując

i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Źródło:Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 11, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty