Start Arrow Wiadomości Arrow Światło w gipsowej oprawie – kolekcja lamp GYPSUM marki Nowodvorski Lighting

Światło w gipsowej oprawie – kolekcja lamp GYPSUM marki Nowodvorski Lighting

Industrializm i modernizm nigdy jeszcze nie cieszyły się tak ogromną popularnością w świecie aranżacji wnętrz, jak dziś. Również elementy wyposażenia coraz częściej inspirują się surowym wyglądem prostych i monochromatycznych wykończeń. Kolekcja GYPSUM marki Nowodvorski Lighting prezentuje nowatorski sposób spojrzenia na oświetlenie domu, oferując lampy sufitowe w całości wykonane z gipsu.

Tryumf szarości

GYPSUM

Aż trzy nietuzinkowe sufitowe modele w niespotykanej dotychczas formie dołączyły niedawno do bogatej oferty lamp marki Nowodvorski Lighting. Linia GYPSUM, bo o niej mowa, w doskonały sposób dopełni oszczędny wystrój aranżacji wzorowanych na bardzo modnych w ostatnim czasie wnętrzach pofabrycznych. Gips, który posłużył za podstawowy budulec lamp z kolekcji GYPSUM marki Nowodvorski Lighting, swą barwą i fakturą do złudzenia przypomina porowaty beton, będący jednym z najchętniej wykorzystywanych w industrializmie materiałów. Trzy modele, wchodzące w skład tej linii, bazują na najprostszych formach lamp sufitowych. Dwa z nich charakteryzują się półokrągłą linią, która nieco łagodzi ich surowy charakter. Trzeci z kolei nawiązuje do klasycznych abażurów w kształcie litery „A”. Atutem linii GYPSUM marki Nowodvorski Lighting jest także subtelna, szara kolorystyka, która bez przeszkód dopasuje się do aranżacji zachowanej w dowolnej palecie barw, a także dopełni nie tylko wnętrza industrialne, ale również minimalistyczne i skandynawskie.

Każdy model z kolekcji GYPSUM marki Nowodvorski Lighting diametralnie odmieni oblicze wnętrz naszego domu, dodając im oryginalności oraz nowoczesnego charakteru.

Kolekcja GYPSUM marki Nowodvorski Lighting:

GYPSUM I
Wysokość: 140 cm
Wysokość klosza: 20 cm
Średnica: 18 cm
Cena detaliczna: 144 zł brutto

GYPSUM II
Wysokość: 140 cm
Wysokość klosza: 31 cm
Średnica: 24,5 cm
Cena detaliczna: 196 zł brutto

GYPSUM III
Wysokość: 140 cm
Wysokość klosza: 25 cm
Średnica: 39 cm
Cena detaliczna: 205 zł brutto

O firmie

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Źródło:Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (2367)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 19, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty