Start Arrow Wiadomości Arrow Światowe Dni Młodzieży bezpieczne z marką WIŚNIOWSKI

Światowe Dni Młodzieży bezpieczne z marką WIŚNIOWSKI

Wizyta papieża Franciszka i młodych ludzi z całego świata stanowiła wielkie wyzwanie organizacyjne. Jak często bywa w przypadku imprez tego kalibru, wiele kwestii związanych choćby z ochroną i ogrodzeniem terenów trzeba było rozwiązywać na bieżąco. W tej ambitnej misji doskonale sprawdziły się produkty marki WIŚNIOWSKI – solidne, trwałe i proste w montażu.

zdjęcie: Jan Baran

Miejsce spotkania papieża Franciszka z wiernymi w Brzegach wymagało ogrodzenia, które można szybko zamontować, a jednocześnie swoją solidnością zapewni pełne bezpieczeństwo. Wszystko ze względu na duże zainteresowanie pielgrzymów, które w ostatniej chwili zmusiło gminę Wieliczka do wygospodarowania dodatkowej, niezaplanowanej wcześniej przestrzeni. Dodatkowym utrudnieniem okazał się trudny, podmokły teren, graniczący z wyrobiskami pobliskiej kopalni. Montażu ogrodzenia w tym miejscu podjął się partner firmy WIŚNIOWSKI, wybierając produkty tej marki.

Zakres prac obejmował ponad trzy kilometry ogrodzeń, trzy sztuki bram oraz liczne usztywnienia. Do ogrodzenia jeziora w Brzegach wykorzystano bramy dwuskrzydłowe Gardia, a także panele Vega B i Vega 2D Super. Trwałe panele kratowe zapewniają solidną ochronę a zarazem wizualną lekkość, nie przytłaczając krajobrazu szpetnym industrialnym widokiem. Jest to szczególnie istotne na dużych terenach, a z takim właśnie mieli do czynienia budowlańcy na ŚDM.

Ogrodzenia panelowe są alternatywą dla popularnych ogrodzeń z siatki plecionej. Stanowią sztywną konstrukcję o zwiększonej trwałości. Firma WIŚNIOWSKI zdaje sobie sprawę z tego, że trwałość jest tym, co powinno wyróżniać najlepsze ogrodzenia, spełniające funkcję ochronną zabudowań i przestrzeni wszelkiego typu. Jest to równie istotne co bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem zastosowanego rozwiązania jest fakt, że panele kratowe zaprojektowano tak, by były łatwe i wygodne w montażu.

– Cieszymy się, że Grupa SOLO, której zlecono tak ważne i odpowiedzialne zadanie, jakim było zabezpieczenie Campusu Misericordiae, wybrała właśnie nasze produkty. Na produkcję i montaż w podmokłym terenie ogrodzenia przewidziano zaledwie niespełna miesiąc. Dołożyliśmy wszelkich starań, by ogrodzenie wyszło od nas w najszybszym terminie. To taka nasza niewielka cegiełka, którą dołożyliśmy do tak ogromnego przedsięwzięcia, jakim z pewnością była wizyta papieża Franciszka w Polsce – podkreśla Katarzyna Świderska dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

zdjęcie: Jan Baran

zdjęcie: Jan Baran

Źródło:Wiśniowski

Wiśniowski
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 4, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Donica ogrodowa wys.34cm

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED