Start Arrow Wiadomości Arrow Sygnał WiFi na balkonie, tarasie i w ogrodzie

Sygnał WiFi na balkonie, tarasie i w ogrodzie

Wiosną i latem chętnie posurfowalibyśmy w internecie na balkonie czy w ogrodzie. Cóż z tego, jeśli często sygnał naszej sieci bezprzewodowej nie dociera nawet do części pomieszczeń w domu?! Zasięg WiFi ograniczają bariery architektoniczne oraz inne sieci i urządzenia w otoczeniu, jak choćby mikrofalówki. Rozwiązaniem jest wykorzystanie wzmacniacza sygnału WiFi – FRITZ!WLAN Repeater 300E.

Wzmacniacz FRITZ!WLAN Repeater 300E zwiększa zasięg i wydajność sieci bezprzewodowej oferując prędkość przesyłu danych do 300 MBit/s. Można go zainstalować w każdym gniazdku elektrycznym, a konfiguracja ogranicza się jedynie do naciśnięcia przycisku WPS na obudowie.

Repeater może pracować na dwóch częstotliwościach zapewniając odporność na zakłócenia (pasmo 5 GHz) oraz kompatybilność ze starszymi urządzeniami sieciowymi (w paśmie 2,4 GHz).

Dodatkowo jest wyposażony w gigabitowy port Ethernet do połączenia z siecią domową urządzeń przewodowych, takich jak telewizor, odtwarzacze multimedialne, odbiorniki telewizji satelitarnej, drukarki i sieciowe dyski twarde. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi standardowymi routerami WLAN.

(Sugerowana cena detaliczna FRITZ!WLAN Repeater 300E wynosi 299 zł. Urządzenie objęte jest 5-letnią gwarancją producenta.)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (222)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 21, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje