Start Arrow InstalacjeArrowDomy InteligentneArrow System CCTV – projekt instalacji

System CCTV – projekt instalacji

Dowiedz się więcej:

Monitoring – bezpieczeństwo w domu

Monitoring czy system alarmowy w obecnych czasach to już standard. Nie jest to już ekskluzywny dodatek na który nie możemy sobie pozwolić. Koszty jakie poniesiemy nie są w żaden sposób adekwatne do tych jakie musieli byśmy zapłacić w przypadku włamania, wandalizmu, kradzieży itp.

Jakie wybrać czujki ruchu?

W systemach zabezpieczeń mienia używane są różnego rodzaju czujniki informujące o zaistniałych sytuacjach. Aby odpowiednio zabezpieczyć obiekt wystarczy umiejętnie rozłożyć kilka typów takich urządzeń.

Ile kosztuje podstawowy system alarmowy?

System alarmowy oparty o kilka czujników z rozwojową centralą i akcesoriami do podstawowego montażu to koszt ok. 1500-2000tys zł brutto. W podobnych cenach można zakupić system telewizji przemysłowej z rejestratorem na 4 kanały i np. dwiema średnimi kamerami.

W jakie elementy wyposażyć alarm?

System alarmowy, w zależności od rozbudowy, składa się z wielu elementów, które dobiera się pod względem potrzeb i możliwości finansowych. Poszczególne podzespoły pełnią różne funkcje, ale głównym elementem każdego systemu jest centrala alarmowa, do której trafiają informacje z pozostałych urządzeń: czujek, manipulatorów i sygnalizatorów.

« Wstecz

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje