Start Arrow Wiadomości Arrow System rurowy Cleverfit – niezawodność i uniwersalność

System rurowy Cleverfit – niezawodność i uniwersalność

Marka Purmo od wielu lat dostarcza innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które zdecydowanie podnoszą komfort naszego codziennego życia. Najlepszym tego przykładem jest system Purmo Cleverfit, którego niezaprzeczalne zalety zostały powszechnie docenione przez profesjonalistów z branży instalacyjnej oraz indywidualnych użytkowników.

fot. Purmo

Purmo Cleverfit to kompletny system rurowy o  najwyższej jakości, potwierdzonej przez liczne rygorystyczne testy. Podstawowym atutem systemu jest wszechstronność. Purmo Cleverfit celująco zdaje egzamin w przypadku instalacji grzewczych (m.in. ogrzewanie podłogowe i podłączenie grzejników), chłodniczych oraz wody użytkowej, w tym wody pitnej.  Ze względu na szeroką gamę dostępnych średnic (od 16 do 63 mm), system umożliwia wykonanie instalacji w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, a także w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej. Co więcej, z powodzeniem można go zastosować zarówno do nowych instalacji, jak i tych poddanych renowacji.

Kluczowymi komponentami Purmo Cleverfit są: wielowarstwowe rury, złączki oraz specjalistyczne narzędzia potrzebne do wykonania połączeń. Rury Cleverfit  odznaczają się elastycznością i zachowują swój kształt. Wykazują odporność na korozję i zarastanie, a także nie wpływają na jakość wody pitnej. Ich trwałość w typowych warunkach pracy instalacji wynosi minimum 50 lat. Złączki Cleverfit wykonane są z mosiądzu lub tworzywa PPSU. Oba ich rodzaje łatwo dopasowują się do szczęk o profilu TH oraz U, przy pomocy których zaprasowywane jest połączenie rury ze złączką, oraz wyposażone są w wizjery pozwalające ocenić, czy osadzenie rury w złączce jest poprawne. Z kolei profesjonalne narzędzia w postaci zaciskarek, kalibratorów i nożyc do cięcia rur zdecydowanie ułatwiają i przyspieszają proces montażu instalacji. Wszystkie elementy systemu są względem siebie w pełni kompatybilne.

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że system rurowy Cleverfit objęty jest 10-letnim okresem gwarancji i podlega ubezpieczeniu aż do 1 000 000 euro, przy czym warunkiem uzyskania odszkodowania jest zastosowanie wyłącznie oryginalnych elementów systemu i przestrzeganie zasad montażu.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


listopad 3, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania