Start Arrow Wiadomości Arrow System rurowy Purmo Cleverfit z nagrodą branżową!

System rurowy Purmo Cleverfit z nagrodą branżową!

Profesjonalny system rurowy Cleverfit został nagrodzony przez Czytelników magazynu „Systemy Instalacyjne”. W tegorocznej edycji plebiscytu w 9 kategoriach rywalizowało ponad 50 produktów. Nowoczesny system Purmo zwyciężył w kategorii „rury”.

Magazyn „Systemy Instalacyjne” obecny jest na rynku od 14 lat, a jego główny cel to popularyzacja najnowszych rozwiązań technologicznych, wymiana informacji oraz integracja specjalistów z branży instalacyjnej, m.in. inżynierów oraz instalatorów. Zwycięstwo Cleverfit w głosowaniu Czytelników magazynu potwierdza, że zaproponowane przez Purmo rozwiązanie jest najlepsze wśród systemów rurowych dostępnych na rynku HVAC w Polsce.

Purmo Cleverfit, zaprezentowany po raz pierwszy na targach ISH we Frankfurcie w 2015 roku, to kompletny i uniwersalny system instalacyjny, który znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i biurowym oraz w dużych obiektach przemysłowych, usługowych, szpitalnych i sakralnych. Doskonale sprawdza się w instalacjach ogrzewania i chłodzenia, a także w instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej. System poddawany jest restrykcyjnym kontrolom jakości, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką trwałością. Jego zaletą jest również możliwość łatwego i szybkiego montażu. O wysokiej skuteczności Purmo Cleverfit świadczą takie obiekty, jak Osiedle Belvedere w Olsztynie, gdzie położono aż 50 km instalacji.

Na system Purmo Cleverfit składają się wielowarstwowe, elastyczne rury, złączki wykonane z mosiądzu lub tworzywa sztucznego PPSU oraz niezbędne do wykonania połączeń narzędzia (zaciskarki, kalibratory i nożyce do cięcia rur). Wszystkie elementy wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami, a system podlega 10-letniej gwarancji oraz ubezpieczeniu do 1 000 000 euro.

fot. Purmo

Prezentacja systemu → film: http://www.purmo.com/pl/produkty/system-rurowy-cleverfit/prezentacja-systemu.htm

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 23, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania