Start Arrow Wiadomości Arrow System naturalnej wentylacji

System naturalnej wentylacji

Firma D+H Polska wprowadziła na rynek nowy produkt – dzięki niemu każdy w zaciszu swojego domu będzie mógł cieszyć się z komfortu, jaki dają automatycznie otwierane okna bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych i kosztownych prac instalacyjnych.

Po co napęd?

Pozwala utrzymać w domu odpowiedni mikroklimat oraz umożliwia wietrzenie miejsc, w których ze względu na utrudniony dostęp do okna byłoby to niemożliwe. Produkt Ventic Solar idzie z duchem czasu, gdyż nie jest mu potrzebne zbędne okablowanie (dzięki zintegrowaniu z obudową monokrystalicznego panelu słonecznego).  Zastosowano nowoczesne rozwiązanie –  solarne napędy łańcuchowe.

(Napęd Ventic Solar, fot. D+H Polska)

Wykorzystuje energię słoneczną

Napęd jest sterowany pilotem a kompaktowa obudowa zawiera w sobie akumulator, który magazynuje energię słoneczną, co zapewnia działanie urządzenia nawet w nocy. Sterowanie radiowe i 128 bitowe kodowanie AES oraz zmiana kodu nadawania (Code-Hopping) przy każdym użyciu, zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa przed próbami włamania. Warto podkreślić, że do obsługi 10 okien w domu wystarczy jeden pilot.

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 17, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty