Start Arrow InstalacjeArrowDomy InteligentneArrow Systemy Audio/Video

Systemy Audio/Video

Multiroom to system kompleksowego nagłośnienia wielopokojowego, dzięki któremu w każdym miejscu możemy słuchać wybranego źródła dźwięku – radia, TV, CD, DVD – bez konieczności kupowania osobnych zestawów do wszystkich pomieszczeń.

Pozwala on na zintegrowanie wszystkich domowych urządzeń audio/video – ich liczba może być różna – od dwóch do sześciu, ośmiu lub nawet dwunastu.

av_id.jpg

Kino Domowe

System EIB to integracja urządzeń Kina Domowego oraz Multiroom, czyli wielopokojowego nagłaśniania. Celem takiej integracji jest komfort domowników, którzy mogą słuchać w swych pokojach niezależnej muzyki pochodzącej z jednego zestawu muzycznego. Ulubioną muzykę mogą gromadzić na specjalnych serwerach zapisujących do kilku tysięcy godzin muzyki oraz mających wizualizację dostępnych utworów na jednym panelu. Właśnie tym panelem dotykowym domownicy mogą sterować każdym urządzeniem w Kinie Domowym i Multiroomie: ekranem, tunerami TVsat, serwerami plików MP3, iPodem, radiem, CD, DVD, grą Playstation.

W systemie stosujemy urządzenie Adagio Media System (AMS), które dostarcza wysokiej jakości dźwięk i wielopokojowy system jego dystrybucji. Zapewnia zaawansowane przetwarzanie i nagłośnienie surround dla Kina Domowego. Dzięki AMS domownik może również zintegrować wszystkie pozostałe urządzenia i funkcje: sterowanie
oświetleniem, roletami, kamerami…

ams_id.jpg

Ekran zamiast telewizora

Jakość dźwięku w Kinie Domowym powinna współgrać z wysoką jakością obrazu. Dlatego w naszych realizacjach proponujemy ekrany projekcyjne i projektory, dające wspaniałe przeżycie dla osób przyzwyczajonych do telewizorów (nawet „wielkich plazm” – domowy ekran projekcyjny ma najczęściej przekątną 100-150 cali). Dzięki specjalnym uchwytom ekran mocowany jest pod sufitem, co pozwala na szybka zmianę pokoju w salę kinową, a po projekcji – ukrywanie całego sprzętu, jeśli nie pasuje do wystroju wnętrza lub domownikowi zależy na wolnej przestrzeni.

ekran_id.jpg

Niewidoczne głośniki

Aby osiągnąć maksymalny komfort i dużą elegancję instalacji proponujemy również głośniki, przeznaczone do montażu na ścianie, wbudowane w ścianę/sufit lub wręcz całkowitego ukrycia pod tynkiem. Nie zajmują miejsca, przez co nie utrudniają aranżacji wnętrza przy optymalnym dźwięku. Ich dyskretny montaż nie wpływa na aranżację wnętrza, zarówno tego nowoczesnego, jak i bardziej klasycznego stylu.

glosniki_id.jpg

Panele dotykowe

Do tych wszystkich funkcji i urządzeń wykorzystujemy panel CRESTRON z dotykowym ekranem o przekątnej 8,4”, o bardzo dobrym kontraście i rozdzielczości. Dzięki panelowi domownik może w prosty sposób sterować każdą funkcją systemu Audio, mieć podgląd z kamery przed domem, sterować dowolną lampą czy roletą, a także korzystać z Internetu i poczty elektronicznej.

panele_id.jpg

Więcej wiedzy o Inteligentnych Domach możesz otrzymać zapisując się na bezpłatny poradnik.

Autor: SMARTech Sp. z o.o.

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty