Start Arrow Wiadomości Arrow Systemy Wolf pełne korzyści – cennik na 2015 rok

Systemy Wolf pełne korzyści – cennik na 2015 rok

Systemy Wolf to urządzenia najwyższej jakości tworzące niezawodne układy grzewcze i wentylacyjne. Bogata oferta stworzona przez firmę Wolf na rok 2015 poza sztandarowymi urządzeniami wzbogacona została również o nowe pozycje. Będąc pewną jakości swoich produktów firma Wolf udziela im aż 5 lat gwarancji.

Wolf-logo-300x1231

Najwyższa jakość i najlepsza cena

Poszukując odpowiedniego systemu grzewczego bądź wentylacyjnego klienci najczęściej szukają połączenia najwyższej jakości produktu i rozsądnej ceny. Właśnie taki układ sił proponuje w  swojej ofercie na 2015 rok firma Wolf.  W nowym cenniku znajdziemy uznane już urządzenia Wolf takie jak: gazowe kotły kondensacyjne CGB, gazowe centrale kondensacyjne CGW, gazowe centrale kondensacyjne CGS, gazowo-solarne centrale grzewcze CSZ, olejowy kocioł kondensacyjny COB, systemy solarne oparte na kolektorach TopSon F3-1 i CFK-1 oraz systemy wentylacji budynków CWL Excellent. Nie zapomniano również o nowościach, w tym o: gazowym kotle kondensacyjnym CGB-2, gazowej centrali kondensacyjnej CGW-2, gazowej centrali kondensacyjnej CGS-2, gazowo-solarnej centrali grzewczej CSZ-2 oraz olejowym kotle kondensacyjnym TOB.

Dodatkowe korzyści

Urządzenia o najwyższych standardach w korzystnej cenie to nie jedyne atuty oferty firmy Wolf na rok 2015. Klienci, którzy zdecydują się na zakupów produktów tej marki mogą mieć pewność, że wybierają rozwiązania charakteryzujące się  wysoką wydajnością  i ekonomicznością. Dodatkowym plusem  wszystkich urządzeń grzewczych oraz wentylacyjnych jest możliwość sterowania nimi za pomocą urządzeń mobilnych. Klientów z pewnością zainteresuje również fakt, że firma Wolf udziela na swoje systemy 5 letniej gwarancji.

Cennik Systemów Wolf-pełnych korzyści z pewnością ułatwi dobór optymalnych rozwiązań do instalacji na najwyższym poziomie. Prezentuje on optymalne połączenie i możliwe kombinacje doboru urządzeń firmy Wolf, tak aby były one najbardziej efektywne.

Cennik dostępny jest na stronie:
SYSTEMY_WOLF – PEŁNE_KORZYŚCI_2015

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, solarnych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na kotły grzewcze.  Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.
Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 36
05-806 Komorów k. Warszawy
tel. 22 720 69 01
fax 22 720 69 02
email: wolf(at)wolf-polska.pl

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 13, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty