Start Arrow OgródArrowMała architektura, taras i ogród zimowyArrow Szafy ogrodowe. Zobacz, jak ułatwią Ci aranżację wokół domu

Szafy ogrodowe. Zobacz, jak ułatwią Ci aranżację wokół domu

Jeżeli w Twoim garażu czy piwnicy nie ma już miejsca na przechowywanie wyposażenia gospodarczego, pomyśl o szafie ogrodowej. Pomieścisz w niej narzędzia do pielęgnacji roślin, sprzęt ogrodowy czy sezonowe opony do samochodu. Pojemne, z dostosowaną wielkością do Twoich potrzeb, zabezpieczą akcesoria przed niesprzyjającą pogodą i pomogą utrzymać porządek wokół domu.

Szafa ogrodowa Keter HIGH STORE

Szafa ogrodowa Keter HIGH STORE

Szafy ogrodowe to świetny pomysł na organizację przestrzeni wokół domu. Ustawione w ogrodzie czy na tarasie, zapewnią mnóstwo miejsca do przechowywania niezbędnych w każdym gospodarstwie domowych narzędzi. Podczas wiosennych prac w ogrodzie zawsze pod ręką będą potrzebne akcesoria do jego pielęgnacji. Przez cały rok przechowywać w nich można natomiast wszystko to, co nie mieści nam się w domu.

Odporne i wytrzymałe szafy ogrodowe

Wybierając szafy ogrodowe należy jednak zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego są wykonane. Musi być przecież odporny na czynniki atmosferyczne, zabezpieczać przechowywane w szafie rzeczy przed wilgocią, mrozem czy promieniami UV. Przykładem mebla, które zagwarantuje bezpieczne składowanie są szafy ogrodowe z polipropylenu – wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które właśnie przetrzyma wahania temperatur i wzmożony poziom wilgoci. Co istotne, jest również odporny na korozję i promienie UV, a do tego bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Ewentualne zabrudzenia wystarczy spłukać czystą wodą lub z dodatkiem delikatnego płynu czyszczącego. 

Stabilność szafie zapewnią metalowe zawiasy, a dodatkową szczelność – uszczelki, uniemożliwiające przedostanie się wilgoci do środka. Drzwi szafy można zamknąć na zamek lub kłódkę, co dodatkowo zabezpieczy przechowywane przedmioty.

Wysokość szafy ogrodowej

Szafy ogrodowe dostępne są w kilku rozmiarach, co pozwala znaleźć idealny mebel do potrzeb. Wysoka szafa to doskonałe rozwiązanie do przechowywania narzędzi ogrodowych: grabi, łopaty czy drabiny. Specjalne wnęki w półkach umożliwią ustawienie narzędzi w pozycji pionowej i łatwy do nich dostęp zawsze wtedy, gdy będą potrzebne.

Szafa ogrodowa Keter HIGH STORE

Szafa ogrodowa Keter HIGH STORE

Przestronne półki pomieszczą także mniejsze akcesoria ogrodowe. Ich wytrzymała konstrukcja zniesie 30 lub 50 kg ciężar, zatem bez obaw można przechowywać na nich worki z ziemią czy nawozem, skrzynie z narzędziami czy inne ciężkie przedmioty.

Szafa Keter OPTIMA OUTDOOR TALL

Szafa Keter OPTIMA OUTDOOR TALL

Ustawienie półek można regulować, dostosowując wnętrze szafy do potrzeb i gabarytów przechowywanych przedmiotów. Można także usuwać lub dodawać kolejne półki, by jak najlepiej uporządkować swoje rzeczy.

Szafa ogrodowa Keter RATTAN STYLE Tall

Szafa ogrodowa Keter RATTAN STYLE Tall

Niższe szafy czy schowki ogrodowe to idealne miejsce na przechowywanie konewki, doniczek czy przyborów, które pozostały nam po remoncie w domu. Funkcjonalność schowków również można dostosować do potrzeb i zorganizować ich przestrzeń w optymalny sposób.

Szafa ogrodowa Keter PATIO STORE

Szafa ogrodowa Keter PATIO STORE

Użytkowanie schowków ułatwiają otwierana pokrywa i dwuskrzydłowe drzwi. Dzięki nim mamy nie tylko łatwy dostęp do przechowywanych narzędzi, ale także dużo większe możliwości ich zagospodarowania. Dobrym pomysłem na wykorzystanie schowków jest np. stworzenie w nich estetycznego miejsca do segregacji śmieci. Pomysłów jest znacznie więcej, wszystko zależy od potrzeb domowników, bowiem zoptymalizowana pojemność szaf i schowków daje nieograniczone możliwości.

Uniwersalny schowek ogrodowy Keter STORE IT OUT MAX

Schowek ogrodowy Keter STORE IT OUT MAX

Uniwersalny schowek ogrodowy KETER STORE IT OUT MIDI

Schowek ogrodowy KETER STORE IT OUT MIDI

Schowek ogrodowy Keter STORE IT OUT ARC

Schowek ogrodowy Keter STORE IT OUT ARC

Schowek ogrodowy KETER STORE IT OUT MIDI

Schowek ogrodowy KETER STORE IT OUT MIDI

Estetyczne szafy ogrodowe nie zajmą wiele miejsca w ogrodzie, a z porządku, jaki dzięki nim osiągniemy, będzie można cieszyć się za każdym razem wypoczywając na świeżym powietrzu przy domu.

Następna »

Autor: Redakcja DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 15, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Obejrzyj zdjęcia domowników