Start Arrow Wiadomości Arrow Szybki sposób na gładkie ściany – Akryl Natychmiast Malowalny marki Den Braven

Szybki sposób na gładkie ściany – Akryl Natychmiast Malowalny marki Den Braven

Odświeżenie ścian czy zmiana ich koloru to jeden z prostszych i szybszych sposobów  na odnowienie wystroju wnętrza. Jednak efekt nawet najbardziej starannych prac malarskich potrafią zepsuć rysy i ubytki w strukturze ściany. Uniknąć tego można wypełniając wcześniej wszystkie niedoskonałości akrylem. Z Akrylem Natychmiast Malowalnym wykonamy te czynności nie tylko solidnie, ale przede wszystkim w mgnieniu oka.

fot. Den Braven

O końcowym efekcie prac malarski świadczą nie tylko umiejętności wykonawcy i jakość farby, ale również odpowiednie przygotowanie podłoża. Przed rozpoczęciem nakładania powłoki malarskiej należy sprawdzić, czy na powierzchni ściany nie ma żadnych rys, pęknięć czy też większych ubytków. Jeśli takie zostaną wykryte, koniecznie trzeba je usunąć, gdyż w tym miejscu farba może zacząć pękać, a jej struktura nie będzie gładka. Do ich wypełnienia najlepiej wykorzystać elastyczny uszczelniacz akrylowy. Wiele osób rezygnuje jednak z tego etapu, gdyż wydłuża on czas prowadzonych prac. Z myślą o tym marka Den Braven wprowadziła do swojej oferty Akryl Natychmiast Malowalny, którego specjalna formuła pozwala na maksymalne przyspieszenie prac.

Pierwszy na rynku akryl do malowania na mokro

Akryl Natychmiast Malowalny marki Den Braven to bez wątpienia produkt wyróżniający się wśród innych uszczelniaczy dostępnych na rynku. To innowacyjny, trwale plastyczno-elastyczny uszczelniacz akrylowy, który został opracowany z myślą o maksymalnym  przyspieszeniu prac remontowych. Jest to możliwe dzięki wyjątkowej technologii, która pozwala na tzw. „malowanie na mokro”. Oznacza to, że po wypełnieniu miejsc Akrylem Natychmiast Malowalnym nie musimy odczekiwać kilku godzin, ani nawet kilku minut do jego utwardzenia, a do nakładania farby można przystąpić od razu po zaakrylowaniu ubytków. Dodatkowo wykazuje on znakomitą kompatybilność z różnymi rodzajami farb – wodnymi, hybrydowymi i syntetycznymi. Efekt końcowego wymalowania jaki powstaje to idealne pokrycie fug akrylowych, bez jakichkolwiek spękań, rys, czy odbarwień w powłoce malarskiej. Akryl ten cechuje się również bardzo trwałą elastycznością, dzięki czemu można go swobodnie stosować nie tylko do wypełniania dziur i spękań w ścianie, ale również łączeń na styku ścian czy sufitu, lub miejsc, które podlegają odkształceniom. Co więcej, akryl może być także stosowany  jako gotowa do użycia szpachla do wypełniania pęknięć, maskowania łbów wkrętów czy gwoździ. Warto również podkreślić wszechstronność zastosowań Akrylu Natychmiast Malowalnego marki Den Braven, gdyż łączyć go można z drewnem, stalą, metalami, betonem, tynkami, gładziami, gipsami czy ceramiką budowlaną.

Akrylowanie pozwala przygotować podłoże do malowania w taki sposób, aby uzyskany efekt nie pozostawiał nic do życzenia. Z Akrylem  Natychmiast Malowalnym marki Den Braven, prace te wykonamy perfekcyjnie, a do tego w bardzo krótkim czasie.

Źródło:Den Braven

Den Braven
Wszystkie komunikaty (1092)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 7, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Promocja

    Mop chenille z kijem teleskopowym 120 cm

  • Kinkiet HILTON SILVER TK Lighting + gratis żar...

  • Lampa wisząca Wire White 3pł.

  • Listwa Snow 3pł. spot czarny