Start Arrow Projekty domówArrow Tanie projekty domów…

Tanie projekty domów…

Tanie projekty domów to kategoria dedykowana osobom, które marzą o własnym domu, jednak mają ograniczony budżet. Tanie projekty domów uwzględniają niskie koszty budowy oraz późniejszej eksploatacji budynku. Domy te charakteryzują się prostą bryłą budynku i dwuspadowym dachem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt HG-A6 CE (DOM AL1-21) to dom jednorodzinny, przeznaczony dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Budynek parterowy, z użytkowym poddaszem, posiada prostą bryłę, która gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Jasna elewacja budynku wykończona kamieniem, prezentuje się niezwykle efektownie. We wnętrzu zaprojektowano dwie strefy: dzienną i nocną. Na parterze ulokowano część dzienną, w skład której wchodzą: kuchnia, salon i łazienka. Na tej samej kondygnacji zaprojektowano również: pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż. Z kolei w części nocnej, znajdującej się na poddaszu, mieszczą się: cztery sypialnie, łazienka i garderoba. 

Z kolei projekt HG-P3 CE (DOM AL1-41) to nieco większy dom, dedykowany pięcio- lub sześcioosobowej rodzinie, posiadający poddasze użytkowe. Budynek oparty na rzucie prostokąta, przykryto dwuspadowym dachem. Jasna elewacja domu spójnie komponuje się z drewnianymi okiennicami oraz kamiennymi detalami. Podobnie, jak poprzedni projekt, dom ten podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. Uzupełnieniem całości projektu jest jednostanowiskowy garaż.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 2, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty