Start Arrow Budowa domuArrow Tanie w budowie projekty domów parterowych bez garażu do 100m2

Tanie w budowie projekty domów parterowych bez garażu do 100m2

Nasze projekty domów małych i tanich w budowie są chętnie wybierane przez inwestorów, poszukujących atrakcyjnego domu na małą działkę, którego budowa odbędzie się szybko, bez błędów wykonawczych i przy jednoczesnej możliwości ograniczenia kosztów budowy. Takie projekty domów często są także realizowane systemem gospodarczym, a wybór projektu, którego powierzchnia nie przekracza 100 mkw (w niektórych przypadkach 110 mkw) pozwala dodatkowo wziąć udział w programie Mieszkanie dla Młodych i uzyskanie częściowego zwrotu podatku VAT za zakup materiałów budowlanych.

Projekt DOM RS1-24

Projekt DOM RS1-24

Do popularnych projektów domów tanich w budowie należy z pewnością cieszący się dużym zainteresowaniem projekt DOM RS1-24. Jest to projekt małego domu parterowego, którego powierzchnia użytkowa wynosi niecałe 80 mkw. Mimo to jest to funkcjonalny i praktyczny dom dla 4-5 osobowej rodziny, będący atrakcyjną alternatywą dla mieszkania w bloku.

Budowa domu DOM RS1-24 jest szybka, prosta i tania w realizacji. Wpływ na to ma przede wszystkim prosta, zwarta bryła budynku i oszczędny dach dwuspadowy. Ten projekt domu parterowego zaplanowany jest w technologii murowanej. Tradycyjna budowa sprzyja łatwym pracom i niweluje ryzyko kosztownych błędów wykonawczych.

Projekt DOM RS1-24

Projekt DOM RS1-24

W projekcie DOM RS1-24 na stosunkowo niewielkiej powierzchni zaplanowano bardzo funkcjonalny i przejrzysty układ wnętrza. Po lewej stronie parteru ulokowana została otwarta kuchnia z salonem, w którym przewidziane jest wyjście na ogród. Po prawej stronie domu zaprojektowano przedpokój, który prowadzi do części sypialnianej. Znajdziemy tu trzy pokoje ze wspólną łazienką oraz pomieszczenie gospodarcze. W wiatrołapie znaleźć można miejsce na montaż pojemnej szafy wnękowej.

Mimo iż jest to projekt domu parterowego, gdzie wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednej kondygnacji, udało się oddzielić strefę dzienną od nocnej, co zapewnia domownikom spokój i prywatność w sypialniach i doskonałe miejsce na wspólne, rodzinne spędzanie czasu.

Układ wnętrz na parterze

Układ wnętrz na parterze

Projekty domów parterowych do 100m2, małych i tanich w budowie systemem gospodarczych, mogą jeszcze wziąć udział w programie MdM, pozwalającym na zwrot częściowego VATu za zakup materiałów budowlanych. Dla kogo przeznaczony jest program i jak długo będzie obowiązywał można dowiedzieć się z tego artykułu.

Projekty domów parterowych bez garażu.

Następna »

Autor: Redakcja DOM.pl
Projekty: Pracownia projektów DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Listopad 23, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Obejrzyj zdjęcia domowników