Start Arrow Wiadomości Arrow Targi Cersaie – niezwykłe premiery Ceramiki Paradyż

Targi Cersaie – niezwykłe premiery Ceramiki Paradyż

26 września rozpoczęły się targi Cersaie. Ceramika Paradyż już po raz 16. prezentuje swoją ofertę w Bolonii. Podobnie jak w latach ubiegłych przygotowała liczne premiery, a wśród nich zupełnie nową kategorię produktową – wielkoformatowe slaby ceramiczne. Niespodzianką jest również niecodzienna ekspozycja firmy.

Stoisko Ceramiki Paradyż

Przestrzenne, zajmujące aż 200 m2 stoisko Ceramiki Paradyż stanowi wierne odzwierciedlenie domu, który został podzielony na dwie wzajemnie uzupełniające się i części – męską i kobiecą. Wszyscy odwiedzający mają okazję podziwiać na nim blisko 60 nowości i premier produktowych, starannie wkomponowanych w przestrzeń pomieszczeń mieszkalnych. Przechodząc przez poszczególne strefy – od salonu, przez sypialnię, aż po kuchnię mogą zobaczyć, jak całość układa się w kalejdoskop zróżnicowanych wzorniczo i formatowo kolekcji. Od zmysłowych, jasnych barw i subtelnych dodatków, w strefach inspirowanych światem kobiecym, po ekscytujące i dynamiczne struktury, nawiązujące do świata męskiego.

Stoisko Ceramiki Paradyż

Najważniejszą premierą Ceramiki Paradyż na tegorocznych targach są slaby ceramiczne – wielkoformatowe gresy, o różnorodnych wymiarach, osiągających wielkość nawet 120×240 cm. Nowatorski produkt to odpowiedź na największe światowe trendy. Płyty te posiadają unikalną fakturę i grafikę wykonaną nadrukiem cyfrowym. Producent przygotował 7 różnorodnych wzorów odwzorowujących rysunek drewna, kamieni naturalnych, marmuru oraz cementu. Najnowszy produkt pokazuje potencjał oraz możliwości technologiczne zakładów Ceramiki Paradyż. Slaby są materiałem dedykowanym dla wymagających odbiorców, przygotowanym z największą starannością i spełniającym najwyższe standardy jakości.

Stoisko Ceramiki Paradyż

Źródło:Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż
Wszystkie komunikaty (787)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 30, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty