Start Arrow Wiadomości Arrow TECEbox – niezawodna spłuczka podtynkowa do zabudowy na mokro od firmy TECE

TECEbox – niezawodna spłuczka podtynkowa do zabudowy na mokro od firmy TECE

W całości zmontowana w fabryce, z gwarancją kompletności i czystości – to podstawowe wyróżniki spłuczki do montażu na mokro marki TECE. Dodatkowo nienaruszalność systemu gwarantują plomby, które otwierane są dopiero podczas białego montażu. TECEbox to niezawodne rozwiązanie będące alternatywą do systemów podtynkowych montowanych w zabudowie suchej.

Kompletny system

Stelaż TECEbox to zestaw do zabudowy na mokro, w skład którego wchodzą: spłuczka podtynkowa o pojemności 10 l w izolacji styropianowej, ocynkowana obudowa z uchwytami mocującymi, zawór przyłączeniowy z wyjściem ½”GW oraz kolano odpływowe DN90 z redukcją DN 90/100 mm. Uzupełnieniem są dodatkowe akcesoria, tj. szpilki mocujące ceramikę, komplet króćców przyłączeniowych, a także szablon styropianowy do wykonywania otworów pod przycisk spłukujący. Spłuczka podtynkowa o pojemności 10 l, ustawiona fabrycznie na 3/6 litra spłukiwanej wody, umożliwia redukcję na 3/4,5, 3/7,5 lub 3/9 l. Fabryczne plomby producenta są gwarancją kompletności, czystości i nienaruszonego stanu spłuczki podtynkowej TECEbox.

spłuczki podtynkowe TECEbox spłuczki podtynkowe TECEbox

Jeszcze więcej miejsca

W odróżnieniu od stelaży do zabudowy suchej, systemy do zabudowy mokrej montowane są do ścian wykonanych z cegieł lub bloczków i wymagają obmurowania. Zaletą jest możliwość ukrycia całej spłuczki, zarówno zbiornika, jak i wszystkich przyłączy. Nie bez znaczenia jest także zwiększona swoboda w zakresie wysokości montowanej konstrukcji. Bezproblemową instalację umożliwia dostarczany wraz z nią szablon styropianowy, który pozwala na precyzyjny przymiar do wykonywania otworów w płytkach ceramicznych, na których następnie mocowany jest przycisk uruchamiający. Szeroka gama przycisków TECE, dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych i materiałowych, takich jak szkło, metal czy tworzywo, umożliwia dopasowanie ich do każdej aranżacji łazienki.

spłuczki podtynkowe TECEbox

TECEbox, fot. TECE

Informacje dodatkowe:

Wymiary: 750 x 500 x 135 mm
Cena brutto: około 590 zł

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 10, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty