Start Arrow Wiadomości Arrow TECEsmartfloor – inteligentne narzędzie do szybkiego projektowania ogrzewania podłogowego

TECEsmartfloor – inteligentne narzędzie do szybkiego projektowania ogrzewania podłogowego

Za pomocą nowego kalkulatora online TECEsmartfloor można łatwo i szybko zaprojektować instalację ogrzewania podłogowego. Dzięki niemu, w ciągu kilku minut, obliczymy straty ciśnienia czy zużycie materiału.

Przygotowanie szczegółowej oferty na instalację ogrzewania podłogowego jest bardzo pracochłonne, a czas oczekiwania przez klienta może wynosić nawet do dwóch tygodni. Pozornym wyjściem z sytuacji są darmowe programy, jednakże nauka ich obsługi wymaga czasu. Dodatkowo z ich pomocą można uzyskać jedynie przybliżone wyniki, a te z reguły nie uwzględniają wszystkich szczegółów tego kompleksowego zagadnienia. Nowo opracowana aplikacja online do systemów ogrzewania podłogowego TECEfloor udowadnia, że proste, a zarazem szczegółowe projektowanie jest możliwe. TECEsmartfloor jest programem intuicyjnym w obsłudze. Posiada tylko jedną aplikację do wprowadzania danych i oferuje w czasie rzeczywistym wszystkie wyniki obliczeń – od długości obwodu, po ilość wody. Jedno kliknięcie umożliwia sporządzenie listy materiałów w formacie PDF, a kolejne – przesłanie tej listy do firmy TECE. Dzięki temu, w ciągu jednego dnia roboczego, klient może otrzymać konkretną ofertę.

Kalkulator pozwala także wyliczyć, w jaki sposób zoptymalizować energetycznie system grzewczy. Na przykład możemy dowiedzieć się, jak przy niższych temperaturach systemowych osiągnąć takie same wartości zadane. Dodatkową zaletą jest indywidualne archiwum projektu, gdzie zapisywane są wszystkie obliczenia. Umożliwia to ich przechowywanie i ewentualną korektę. W tym celu każdy użytkownik tej bezpłatnej aplikacji otrzymuje osobisty kod dostępu do konta.

Więcej informacji: www.smartfloor.tece.de

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 16, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty