Start Arrow Wiadomości Arrow Telewizory ukryte w lustrach

Telewizory ukryte w lustrach

Telewizory ukryte w lustrach nie są co prawda rozwiązaniem całkiem nowym, ale wciąż jeszcze bardzo mało znanym na polskim rynku, a na pewno wartym zainteresowania.

Telewizor w lustrze to sposób na wkomponowanie telewizora do wnętrz, do których nie pasuje zwykły telewizor lub nie ma na niego miejsca.

W salonach, jadalniach czy sypialniach najczęściej stosuje się lustra grafitowe, za którymi ukryta jest matryca LCD-LED. Po włączeniu całe lustro lub jego część zamienia się w ekran telewizora, a po wyłączeniu widoczna jest gładka, jednolita tafla lustra.

Rozwiązaniem dedykowanym do łazienek jest srebrne lustro, na niewielkiej części którego wytrawiony jest obszar wielkości ekranu telewizora. Telewizor w lustrze w łazience nie może „przeszkadzać” podstawowej funkcji lustra, więc zwykle umieszcza się go w dolnej jego części. Również częstym rozwiązaniem jest zintegrowanie włączania telewizora z zapalaniem światła w łazience.

W kuchniach natomiast stosuje się kilka rodzajów ukrytych telewizorów. Pierwszy z nich to umieszczenie telewizora za taflą szkła między górnymi a dolnymi szafkami w miejscu, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Kolejnym sposobem jest zabudowanie telewizora w szklanych drzwiczkach od szafki kuchennej, a jeszcze innym umieszczenie w zabudowie kuchennej i upodobnienie do pozostałych sprzętów AGD tak, aby wyłączony telewizor wyglądał jak np. kuchenka mikrofalowa.

(fot. Mirror Multimedia)

Więcej informacji na temat telewizorów w lustrach i ich zastosowań można znaleźć na stronie polskiego producenta na: http://mirrormultimedia.pl .

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (825)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 28, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty