Start Arrow Wiadomości Arrow Tikkurila w Domowych Rewolucjach na wakacje w TVN!

Tikkurila w Domowych Rewolucjach na wakacje w TVN!

Już w wakacje „Domowe Rewolucje” będzie można oglądać na antenie głównej TVN. Znana projektantka Dorota Szelągowska przy wykorzystaniu farb Tikkurila przeprowadzi spektakularne metamorfozy w domach bohaterów wnętrzarskiego programu. Odcinki czwartego sezonu pokazywane będą w każdą sobotę o godz. 17.00 w TVN. Najbliższa emisja już 20 czerwca.

Nie od dziś wiadomo, że wakacje to idealny czas na remonty. Tego lata wiele inspiracji do wnętrzarskich metamorfoz widzom TVN dostarczy Dorota Szelągowska i towarzyszący jej specjaliści. W związku z tym, że prowadząca program „Domowe Rewolucje” żadnych wyzwań się nie boi, w każdym odcinku będzie udowadniać, że nie ma rzeczy niemożliwych i nawet najbardziej nieustawną przestrzeń można zmienić w piękne, a przy tym w pełni funkcjonalne miejsce do życia. Sięgając m.in. po wysokiej jakości, sprawdzone rozwiązania, jakie zapewniają produkty Tikkurila doda koloru realizowanym projektom, stylowo ożywiając domowe pomieszczenia. W szerokiej palecie ponad 13 tys. barw na pewno znajdzie odcień, który wpisze się w gusta domowników. W pierwszym odcinku Dorota Szelągowska przeprowadzi gruntowną metamorfozę niewielkiego, bo zaledwie 26-metrowego mieszkania, by stworzyć w nim komfortowe warunki dla mamy i jej nastoletniego syna. W kolejnych projektantka urządzi pierwsze gniazdko dla planującej wspólne życie pary, na warsztat weźmie stary jednorodzinny dom, a także odremontuje dwupokojowe mieszkanie, by uczcić kolejną rocznicę ślubu małżeństwa, które swoim wnuczkom stworzyło zastępczy dom. Praktycznych pomysłów na urzekające wnętrza w tym sezonie nie zabraknie.

TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie. Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku.

Tikkurila

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 22, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: adaptacja projektu